Kto je h3d.sk

Značka h3d.sk poskytuje 3D tlač. Špecializuje sa na výrobu dielov na zákazku formou 3D tlače, či už pre účely prototypovania, alebo malo/stredno sériových výrobkov.

Navštíviť web stránku

 Zadanie:

  • graficky vytvoviť značku (brand)
  • vytvoriť graficky dizajn na mieru
  • naprogramovať responzívny web s pripraveným grafickým dizajnom na mieru
  • pripraviť SEO copywriting, ktorý prinesie originálne texty na web a pomôže zvýšiť predaj
  • technická SEO optimalizácia

Brand (logo)

Na základe určitých bodov zadania sme vytvorili dve verzie loga. Niektoré firmy z oblasti 3D tlače sa snažia mať v logu obsahujúce 3D motívy. Klient nechcel ísť úplne týmto smerom, preto sme sa snažili vytvoriť len jemný motív. Nakoniec prvá verzia sa stala finálnou. Logo odzrkadľuje rast spoločnosti a symbolizuje pridanie novej podnikateľskej činnosti.  

Logo navrh 1Logo Navrh 2

Mám záujem o grafický dizajn

Graficky dizajn

Po konzultácii s klientom boli vytvorené viaceré beta grafické návrhy (farebnosť, štýl), z ktorých sa vybral finálny štýl dizajnu. Následne sme pripravili dizajn pre všetky podstránky. Všetky naše grafické návrhy ukladáme do inVision. Invision je unikátny nástroj, ktorý Vás nechá vytvoriť plne interaktívne návrhy webových stránok. Vďaka Invision naši klienti uvidia, ako budú stránky v budúcnosti vyzerať a hlavne ako budú fungovať.

Beta verzie

Beta verzia 1Beta verzia 2

Finálny návrh

Chcem pozrieť celý finálny dizajn 

Programovanie (tvorba webu)

Ďalšia fáza tvorby webu bolo programovanie. Na základ celého systému sme využili náš WAME admin CMS. Frontend programátor riešil vizualizáciu web stránky podľa prvkou dizajnu, animácie, responzivitu a SEO optimalizáciu. Backend programátor integroval upload veľkých súborov priamo na cloudové úložisko One Drive od Microsoft v rámci formulára cenovej ponuky.  

H3D Stranka gif

 

SEO copywriting

Hlavnú štruktúru (obsah) dodal klient. Klient čiastočne pripravil texty. Avšak tvorba kvalitného obsahu je základom webu, čo sme si uvedomovali nielen my, ale aj náš klient. Preto náš copywriter napísal texty pre ďalšie podstránky a mierne klientove texty upravil s ohľadom na cieľovú skupinu. Cieľom bolo, aby texty boli pútavé, vrátane kľúčových slov.

Mám záujem o SEO copywriting

Technická SEO optimalizácia (zdrojový kód) 

Cieľom bola onPage SEO optimalizácia zdrojového kódu. Riešime pri tom: informácie v hlavičke, validitu HTML kódu, sémantiku obsahu (šturktúry nadpisov, odsekov, alt popisy obrázkov a pod.), prístupnosť. Na základe tejto analýzy sme upravili zdrojový kód. V rámci SEO optimalizácie odporúčame nástroj seo-servis a web.dev. Vyriešili sme taktiež aj optimalizáciu obrázkov, aby samotný web bol rýchly. V našom blogu ponúkame tipy na SEO optimalizáciu.

Výsledky merania SEO

web.dev seo-servis

web.dev - SEOseo-servis - SEO

Páčia sa vám naše práce? Kontaktujte nás!