Prepojenie e-shopu s cloudovým ekonomickým software Profit365
 

Profesionálny Magento 2 e-shop pre zahraničný aj Slovenský ecommerce

Integrujeme a prevádzkujeme jeden z najpopulárnejších e-shopových systémov na svete - Magento 2! Nenechajte sa obmedzovať malými systémami bez potrebných modulov. V Magento 2 dosiahnete funkcie a automatizáciu o ktorých ste do dnes len snívali.
 
ok  Prepracovaná administrácia produktov, objednávok, marketingu
ok  Prepojenie na skladové a ERP systémy, alebo viaceré feedy dodávateľov
ok  Pokročilé skladové hospodárstvo, cenotvorba a individuálne zľavy
ok  Prepojenie na marketingové nástroje, Google shopping, GTM, Heureka...
ok  Detailné reporty o predaji, zákazníkoch, produktoch a mnoho iného...
 

Chcem prejsť na Magento 2

Vieme čo potrebujú TOP e-shopy, a tak sme dali dohromady správnu kombináciu modulov, funkcií a dizajnu

Vytvorili sme balíky funkcií nad rámec open source verzie Magento 2, ktoré vychádzajú z naších dlhoročných skúseností na základe požiadaviek slovenských e-shopov s cieľom rásť aj za hranice a stať sa lídrom. Magento 2 je rozsiahly systém, no štandardne nie je prispôsobený požiadavkám SK trhu. Integrujeme všetky vaše doterajšie procesy, prenesieme obsah s ohľadom na Google indexáciu a SEO, zachováme prepojenia a feedy, samozrejme integrujeme chýbajúce moduly v rovnakých alebo ešte vyšších verziách ako ste dnes zvyknutí v existujúcom e-shope. Tak aby bol e-shop viac automatizovaný, vyžadoval menej práce ľudí, a viac zarábal.
Aký je postup vytvorenia Magento e-shopu?

 

 

Prehľadné video z administrácie systému Magento 2

 

Ako prebieha vytvorenie Magento e-shopu vo WAME? 

 

1. Vstupná analýza vaších požiadaviek - brief

Trvanie: prvý kontakt - zmluva v závislosti od vášho výberového procesu 3-15 dní. 
Máme pripravený formulár s dôležitými otázkami na obchodné, technické, dizajnové aj marketingové oblasti e-shopu. Na základe neho vytvoríme cenovú kalkuláciu na všetky potrebné funkcie a moduly

2. Príprava podkladov, prístupy, texty

Trvanie: zrýchlene 5 dní | štandardne 1-3 týždne v závislosti od Vás a 3. strán
Po schválení objednávky Vám dáme najskorší termín programovania. Do toho termínu je potrebné pripraviť všetky podklady - texty, fotky, produtky, v prípade importov dodať feedy či napojenia na systémy. Samozrejme so všetkým Vám pomôžeme a zariadime to.

3. Programujeme prototyp s modulmi a šablónou

Trvanie: zrýchlene 5 dní | štandardne 2 týždne
Náš grafický dizajnér pripraví UX a UI grafický návrh, prípadne si vyberiete z existujúcich tisícov šablón. Programátori následne integrujú a upravujú všetky potrebné moduly a funkcie tak, aby bol e-shop pripravený na naplnenie produktmi. V tomto štádiu už dostanete živý prístup k "beta verzii" e-shopu.

4. Prepojíme automatickými dátovými prenosmi

Trvanie: zrýchlene 10 dní | štandardne 2-3 týždne
V tejto fáze prepájame e-shop s dátami o produktoch, variantách,  sťahujeme obrázky, prípadne zákazníkov a prenesieme históriu objednávok (ak to budete požadovať). Ďalej pripravujeme feedy a exporty ktoré budete používať, pre slovenských alebo zahraničných kuriérov, porovnávače, agregátory, či affiliate systémy a iné. V tejto fáze integrujeme aj špeciálne požiadavky ako napr. pokročilý fulltext search, alebo automatizované upsell a crossell, či personalizačné nástroje na prácu s dátami o zákazníkoch.

5. Odladenie dát, responzivity, onPage SEO, prepojení

Trvanie: zrýchlene 3 dni | štandardne 1 týždeň
E-shop je naplnený produktmi, doladíme ich zobrazovanie v šablóne, samozrejme s prihliadaním na desktop, tablet aj mobil. Optimalizujeme zdrojové kódy pre onPage SEO, integrujeme Rich snippety a online marketingové feedy, tracking pixely, GA, GTM, Google search console, Hotjar a iné.

6. Zakúpenie a konfigurácia servera. Spustenie e-shopu

Trvanie: 2 dni
Samozrejmosťou fullservisu je u nás prevádzka a správa vhodných serverov, ktoré hostujeme v Nemeckých alebo Slovenských TOP serverovniach. Celý server optimalizujeme pre potreby systému Magento 2, ktorý je pomerne náročný na zdroje. E-shop je takto pripravený na spustenie, v deň D. nastavíme DNS záznamy a e-shop sa spúšťa.

Nasleduje: údržba/servis, podpora, aktualizácie, ďalší vývoj

Spustením naša spolupráca práve len začína. Vieme že potrebujete spoľahlivého partnera, preto je Vám náš tím dostupný nonstop. Staviame na dlhodobej spolupráci a ďalšom agilnom rozvoji e-shopu. K tomu môžeme uzatvoriť servisnú zmluvu (SLA) a plánovať nasledujúce termíny na programátorské práce, ktorých cieľom je zlepšovanie existujúcich funkcií, integrácia a programovanie nových modulov, SEO optimalizácia, UX a UI optimalizácia, vyhodnocovanie dát a ich ďalšie spracovanie, alebo ďalšia automatizácia ktorou šetríte ľudské zdroje.

 


 

 

Magento 2 na mieru od WAME.sk

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou.

Zdarma vám spracujeme analýzu návratnosti investície do nového e-shopového systému vrátane online marketingu.

Chcem analýzu zdarma

 


WAME admin CMS a WAME IS

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali niekoľko robusných informačných online systémov a najmä ecommerce projektov zameraných na predaj a konverzie.

Hlavnými systémami s ktorými dnes pracujeme je e-shopová platforma WAME admin CMS a platforma pre vývoj informačných systémov WAME IS ktorú sme dokonca vydali ako open source pre ďalších vývojárov.

Chcem vedieť viac o e-shopovej platforme

Primárnym cieľom je garancia kvality a nezávislosti dodaného systému pre našich klientov, nakoľko eliminujeme riziko vendor-lock (závislosť na jednom dodávateľovi) z pohľadu znalosti a prístupnosti zdrojového kódu informačného systému WAME IS a Nette frameworku na ktorom je postavený systém WAME admin CMS.

Chcem vedieť viac o WAME IS


Eastcubator Bardejov

Máme radi ľudí :-) šikovných ľudí, naladených na správnej vlne s kopou energie a nápadov. Aby sme sa nimi mohli obklopiť a motivovať sa navzájom, vznikla myšlienka vytvorenia prvého coworkingu v meste Bardejov. Myšlienka sa stala realitou začiatkom roka 2018 vďaka rozšíreniu projektu Eastcubator, ktorý začal v Košiciach, pokračoval o 2 roky v Prešove a o ďalšie 2 roky sme práve v Bardejove. Dnes ponúkame v našich priestoroch 4-6 voľných miest pre občasných, ale aj pravidelných jednotlivcov či tímy. Nevyberáme si ich podľa zamerania práce. Radi spoznáme rôznych kreatívcov, architektov, finančných poradcov, ale samozrejme aj iných developerov na voľnej nohe alebo s dlhodobým homeoffice.

Zisti viac
Eastcubator Bardejov

WebElement

V Bardejove a okolí vždý chýbal nejaký event kde by sa mohli stretávať e-shopari, prográmátori a marketéri. Stretávanie a tzv. networking považujeme za veľmi dôležitú súčasť života firiem aj jednotlivcov. Webelement je pravidelný večerný meetup, ktorý vznikol v Prešove približne v roku 2015 a úspešným spôsobom aktívne spája a edukuje komunitu programátorov a marketérov z okolia. Nadviazaním spolupráce s Coworkingom Eastcubator Prešov sme preniesli toto podujatie na pravidelnej báze do Bardejova s veľkým úspechom. Veď presvedčte sa sami...

Zisti viac
WebElement

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek