magento moduly

Konfigurovaný pre Slovenský a EU trh

Za roky skúseností sme pripravili balíky modulov a funkcií ktorými rozširujeme a upravujeme základné Magento 2. Máme riešenie pre zabehnuté obchody s plne rozbehnutým marketingom, ale aj pre začínajúcich online podnikateľov. V základe počítajte s platobnou bránou, faktúrami, exportom pre kuriéra, fulltext vyhľadávanie s priebežnými výsledkami vyhľadávania.  

magento erp

Automatizovaný a prepojený na ERP

Pracujeme s veľkými e-shopmi, odkiaľ vieme že párovať tisíce produktov manuálne nie je niekedy možné. Automatizujeme odporúčané produkty na základe histórie nákupov a aktuálneho správania sa zákazníkov, napájame ERP systémy, feedy dodávateľov, parsery dát a mnoho iného.

magento analyza eshopu

Pripravený na marketingové kampane

Váš e-shop bude plne pripravený na všetky najčastejšie používané marketingové kampane, Google Shopping, Facebook kampane, Heureku, či Mailchimp. Samozrejme dbáme na onPage SEO, obzvlášť pri existujúcich e-shopoch, aby sa zachovali organické pozície vo vyhľadávačoch. V najvyššom balíku ponúkame aj vernostný a darčekový modul pre vyššiu motiváciu zákazníkov.

 

 

Spoznajte náš tím

Toto sme my a náš pracovný priestor. Radi sa Vám predstavíme krátkym videom o našich službách a hodnotách. Príďte nás navštíviť osobne :-)

Magento 2 pre začínajúci shop
Cena už od
6490 €
Mesačné náklady
80 €
Doba dodania
2 mesiace
Čítať ďalej Čítať menej

Klienti

Čo o nás hovoria partneri

Chceme sa odlišovať od iných. 100% spokojnosťou naších klientov pre ktorých sme dôležitým partnerom v ich biznise!

Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Ukážky našich dizajnov


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek