O nás

Cenotvorba a financovanie

Váš e-shop či aplikácia predstavujú kľúčový pilier vášho úspechu v digitálnom podnikaní. Preto si vyberte spoľahlivého partnera s odbornými skúsenosťami, ktorému záleží na vašom úspechu a raste. Sme stabilná spoločnosť s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti e-commerce a disponujeme tímom 22 odborníkov. Ponúkame komplexné služby od programovania, špičkového UX/UI dizajnu a odborného poradenstva až po technickú podporu a efektívny marketing na jednom mieste. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše biznis ciele v online prostredí.

Ako naceňujeme projekty?

Fixná cena

“Krabicové riešenie” akými sú v našom prípade štandardizované weby a internetové obchody začíname spravidla fixnou cenou za kompletný projekt podľa vopred danej špecifikácie. V prípade, ak je potrebné vyvinúť špecifický modul, tak ten je osobitne účtovaný kontinuálnym vývojom.

Kontinuálny vývoj

Tento model najčastejšie kombinujeme so zakúpením hotových modulov (licencie) s vývojom podľa detailných špecifikácií agilnou metodikou SCRUM. V tomto modeli výsledky práce dodávame v menších častiach, pravidelne podľa dohodnutých intervalov a dohodnutom rozsahu podľa kapacity tímu.

Mesačný paušál

Projekty a služby, ktoré si vyžadujú pravidelné práce a údržbu naceňujeme na mesačné paušály. Najčastejšie sa jedná o technický support, pravidelnú optimalizáciu (napr. formou A/B testov) a online marketingové služby ako sú správa PPC kampaní či SEO optimalizácia.

Financovanie

Vlastné zdroje

Najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom financovania sú pre vás určite vlastné zdroje alebo investor. V prípade komplexného projektu s jasne definovaným biznis plánom vieme pomôcť s nájdením vhodného investora či dotácie. Väčšinou je však podmienkou existencia beta verzie projektu, čo znamená investíciu zhruba 35-50% z odhadovanej investície.

Štrukturálne fondy a dotácie EÚ

Najzdlhavejšou, no niekedy veľmi výhodnou formou financovania vývoja softvéru je žiadosť o podporu z dotácie Európskej únie. V tejto oblasti máme pozitívne skúsenosti zo strany dodávateľa aj žiadateľa a vieme poskytnúť komplexnú prípravu projektu.

Partnerská spolupráca

V prípade záujmu oboch strán s jasne definovaným biznis plánom sme otvorení spolupráci, pri ktorej sa spoločnosť WAME s.r.o. bude podieľať na dosiahnutí cieľa a vízie projektu za vopred dohodnutých podmienok. Touto formou vieme poskytnúť naše produkty, služby, projektový tím pre vývoj a online marketing, know-how z tvorby webových aplikácií a e-commerce projektov až po samotné komunitné a podnikateľské zázemie.

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák