O nás

Digitalizácia a inovácia procesov vďaka digitálnym voucherom!

Využite jedinečnú možnosť získať dotáciu pre váš podnik až 15 000 € od Úradu vlády SR na inováciu vášho podnikania v oblasti digitalizácie, ktoré vám pomôžu zvýšiť efektívnosť firemných procesov, konkurencieschopnosť a možnosť expanzie na zahraničné trhy.

Cieľom výzvy je poskytnúť finančnú podporu firmám, ktoré chcú investovať do výskumu, vývoja a inovácií vlastných produktov, služieb alebo procesov. Digitalizácia je kľúčom k inováciám a môže firmám pomôcť zvýšiť ich konkurencieschopnosť a zrýchliť rast na domácom aj zahraničnom trhu. Investícia má za cieľ, aby sa firmy mohli sústrediť na svoju hlavnú činnosť a aby nemuseli investovať do výskumu a vývoja vlastnými silami.

Zámerom je tiež výrazne zvýšiť podiel inovujúcich podnikov, predovšetkým v oblasti digitálnych inovácií, posilnenie spolupráce medzi firmami a podnikateľským sektorom. Poskytnutie podpory v rámci výzvy je zamerané na konkrétne zadanie, problém alebo požiadavku súvisiacu s inovačnými aktivitami.

Na čo môžete využiť dotáciu vo WAME?

ikona eshop
Celosvetovo používaná platforma Magento 2 je verným spoločníkom na ceste k online úspechu. Táto inovatívna open-source platforma sa otvára pred vami ako brána do nekonečných možností ecommerce.
ikona ios a android aplikácie
Vyvíjame online systémy určené pre interné použitie vo firmách, alebo ako platformy pre vašich zákazníkov. Hlavným cieľom je zefektívniť procesy vo firme, automatizovať predaj vašich služieb alebo produktov.
ikona weby
Webové stránky a firemné portály sú nevyhnutným nástrojom pre každý biznis. Slúžia ako efektívny prostriedok na získavanie nových zákazníkov, komunikáciu s existujúcimi klientmi a budovanie značky.

Ohlásenie výzvy SIEA v auguste 2023

Prehrať video

Máte záujem o spoluprácu?