Vývoj webových aplikácii

Verte, že správne webové riešenie vám prinesie očakávané výsledky vášho podnikania. Pomáhame všetkým malým a stredným podnikom, ale aj začínajúcim podnikom so širokým spektrom služieb. Naše služby sú komplexné počas celého trvania projektu - pomáhame s poradenstvom, obchodnými analýzami, dizajnom a vývojom. Naším hlavným cieľom je váš obchodný úspech.

Chcem kvalitný web

webove_aplikacie

Hlavné prednosti našich webových aplikácii a e-shopov?

 

BEZPEČNOSŤ

Náš online informačný systém je 100% naším produktom programovaný na zabezpečenom českom frameworku Nette. Vďaka tomu nie je zdrojový kód systému verejne dostupný, čím sa minimalizuje riziko napadnutia stránky.

 

RÝCHLOSŤ

Stránky našich eshopov a aplikácií sa načítavajú v priemere len za 200-600 ms, takže návštevníkov neodradí dlhé načítavanie. Pomocou nástrojov Google Analytics, Hotjar, Smartlook a iných sledujeme pohyb návštevníkov na webe, vďaka čomu vieme neskôr optimalizovať jednotlivé podstránky.

RESPONZIVITA

Každý systém má svoj štandardný vzhľad na monitore počítača. Responzívna verzia zabezpečí, že váš web či aplikácia získa automaticky príťažlivý vzhľad a správne zobrazovanie aj na tabletoch a mobiloch. Vďaka responzivite sú moderné weby a eshopy uprednostňované aj vo výsledkoch vyhľadávania v Google. Responzivita má vplyv aj na onPage SEO, ktoré je zahrnuté v cene nášho riešenia.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE 

Administrácia je jednoduchá a prehľadná, vďaka čomu ju dokážete ovládať po 10 minútovom zaškolení bez ďalších nákladov na jej prevádzku a úpravy

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho webu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy webových aplikácií na mieru. Prezrite si ako by mohla vyzerať aj vaša webová aplikácia.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek