Vývoj webových aplikácii

Verte, že správne webové riešenie vám prinesie očakávané výsledky vášho podnikania. Pomáhame všetkým malým a stredným podnikom, ale aj začínajúcim podnikom so širokým spektrom služieb. Naše služby sú komplexné počas celého trvania projektu - pomáhame s poradenstvom, obchodnými analýzami, dizajnom a vývojom. Naším hlavným cieľom je váš obchodný úspech.

Hlavné prednosti našich webových aplikácii a e-shopov?

BEZPEČNOSŤ

Náš online informačný systém je 100% naším produktom programovaný na zabezpečenom českom frameworku Nette. Vďaka tomu nie je zdrojový kód systému verejne dostupný, čím sa minimalizuje riziko napadnutia stránky.

RÝCHLOSŤ

Stránky našich eshopov a aplikácií sa načítavajú v priemere len za 200-600 ms, takže návštevníkov neodradí dlhé načítavanie. Pomocou nástrojov Google Analytics, Hotjar, Smartlook a iných sledujeme pohyb návštevníkov na webe, vďaka čomu vieme neskôr optimalizovať jednotlivé podstránky.

RESPONZIVITA

Každý systém má svoj štandardný vzhľad na monitore počítača. Responzívna verzia zabezpečí, že váš web či aplikácia získa automaticky príťažlivý vzhľad a správne zobrazovanie aj na tabletoch a mobiloch. Vďaka responzivite sú moderné weby a eshopy uprednostňované aj vo výsledkoch vyhľadávania v Google. Responzivita má vplyv aj na onPage SEO, ktoré je zahrnuté v cene nášho riešenia.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE 

Administrácia je jednoduchá a prehľadná napriek veľkému množstvu funkcií. Riadíte cez ňu všetko - od písania blogov až po celý objednávkový proces so zákazníkom. Naším cieľom je však plná automatizácia procesov, vďaka čomu nebudete musieť absolútne používať toto administračné prostredie.

Funkcie základného WAME admin CMS

NEUSTÁLY VÝVOJ

S každým novým projektom dopĺňame do WAME admin CMS a informačného systému WAME IS nové funkcie a moduly, ktoré vám neskôr vieme ponúknuť a integrovať aj do vášho e-shopu či aplikácie.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek