Vývoj webových aplikácii

Verte, že správne webové riešenie vám prinesie očakávané výsledky vášho podnikania. Pomáhame malým a stredným podnikom, ale aj začínajúcim startupom so širokým spektrom služieb. Naše služby sú komplexné počas celého trvania projektu - pomáhame s poradenstvom, obchodnými analýzami, dizajnom a vývojom. Naším hlavným cieľom je spoločný rast.

Chcem vytvoriť aplikáciu

webove_aplikacie

Hlavné prednosti naších aplikácii?

 

Kvalita, skúsenosti, bezpečnosť

Všetky aplikácie programujeme v svetoznámych programovacích frameworkoch ako sú Laravel, Node.js, Vue.js, Symfony alebo aj české Nette. Prevádzkujeme vlastné servery na Slovensku a v Nemecku na ktorých bude vaša apl

 

Rýchlosť

Hneď z dvoch pohľadov: vyvíjame rýchlo rýchle aplikácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pripraveným modulom vieme vytvoriť prototyp aplikácie už za niekoľko týždňov od podpisu zmlúv. A vďaka moderných technológiám sú aplikácie rýchle.

Dizajn, UX, UI

Každej aplikácii tvoríme dizajn na mieru našími profesionálnymi UX a UI dizajnérmi, procesne ako wireframe, klikateľný prototyp až následne ho programujeme. V low-cost prototypoch radi používame dizajnové frameworky ako sú Bootstrap, Materialize alebo Framwork 7 pre mobilné aplikácie.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE 

Administráciu systému udržiavame čo najprehľadnejšú, bez zbytočných nastavení a prvkov ktoré rozptyľujú. Najčastejšie používame CRUD generované prostredia ako Laravel Nova, alebo náš vlastný administračný systém WAME admin, prípadne Headless CMS systémy ako napr. strapi.io

 

 

Stojíme dlhoročne za aplikáciami ako sú:

senset banner
SENSET.sk - riadiaci administračný systém, telefonické ústredne, API prepojenia s operátormi SK, real-time komunikácia, PUSH notifikácie, GPS, mobilné aplikácie pre vodiča a zákazníkov v Android aj iOS verzii.
Kompletná prípadová štúdia od návrhu špecifikácie, až po prototyp a prevádzkovanie 24/7/365 v plnom nasadení, čítajte tu.

 

eblok banner
eBlok.sk - riadiaci administračný systém pre správu databázy blokov, užívateľov, predplatného, platobná brána, Facebook prihlasovanie, natívna Android aplikácia (iOS vyvíja 3. strana), API riadiaci backend, dizajn na mieru v Java pre Android. Webový administračný systém je prepojený jedným prihlasovaním a účtami ako mobilná aplikácia. V svojom účte nájdu užívatelia okrem možnosti predĺžiť si predplatné aj funkciu hromadného stiahnutia všetkých uložených blokov v ZIP súbore ako zálohu.
Appku sťahujte na Google play pre Android tu.

 

banner syyyr
SYYYR.eu - administračný systém s komplexným nastavením rôznych druhov fotokníh a fotovýrobkov, komplet vlastné možnosti nastavení, stránkovania, formátu strán, ich rozloženia prvkov, dynamické generovanie tlačových PDF priamo do výroby fotokníh, fakturačný systém, e-shopový systém, dynamická cenotvorba produktov na mieru a mnoho iného.
Čítajte viac detailov v prípadovej štúdii tu.

 

ecasenka banner
eCasenka.sk - napojenie na existujúci Python administračný systém - jadro, cez API rozhrania. Vue.js dynamické komponenty vložiteľné do webu eCasenka.sk aj do mobilnej hybridnej aplikácie. Komponenty sú responzívne a pripravené aj pre PWA verziu webu, veľmi šetrné na dáta a rýchlo interaktívne.
Čítajte viac o tejto našej spolupráci v prípadovej štúdii tu.

 

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho webu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy webových aplikácií na mieru. Prezrite si ako by mohla vyzerať aj vaša webová aplikácia.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek