Vývoj webových aplikácii

Verte, že správne webové riešenie vám prinesie očakávané výsledky vášho podnikania. Pomáhame malým a stredným podnikom, ale aj začínajúcim startupom so širokým spektrom služieb. Naše služby sú komplexné počas celého trvania projektu - pomáhame s poradenstvom, obchodnými analýzami, dizajnom a vývojom. Naším hlavným cieľom je spoločný rast.

Chcem vytvoriť aplikáciu

webove_aplikacie

Hlavné prednosti naších aplikácii?

 

Kvalita, skúsenosti, bezpečnosť

Všetky aplikácie programujeme v svetoznámych programovacích frameworkoch ako sú Laravel, Node.js, Vue.js, Symfony alebo aj české Nette. Prevádzkujeme vlastné servery na Slovensku a v Nemecku na ktorých bude vaša apl

 

Rýchlosť

Hneď z dvoch pohľadov: vyvíjame rýchlo rýchle aplikácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pripraveným modulom vieme vytvoriť prototyp aplikácie už za niekoľko týždňov od podpisu zmlúv. A vďaka moderných technológiám sú aplikácie rýchle.

Dizajn, UX, UI

Každej aplikácii tvoríme dizajn na mieru našími profesionálnymi UX a UI dizajnérmi, procesne ako wireframe, klikateľný prototyp až následne ho programujeme. V low-cost prototypoch radi používame dizajnové frameworky ako sú Bootstrap, Materialize alebo Framwork 7 pre mobilné aplikácie.

PRÍJEMNÉ PROSTREDIE 

Administráciu systému udržiavame čo najprehľadnejšú, bez zbytočných nastavení a prvkov ktoré rozptyľujú. Najčastejšie používame CRUD generované prostredia ako Laravel Nova, alebo náš vlastný administračný systém WAME admin, prípadne Headless CMS systémy ako napr. strapi.io

 

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho webu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy webových aplikácií na mieru. Prezrite si ako by mohla vyzerať aj vaša webová aplikácia.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek