Ecommerce platformy

Magento 2 e-shop

Expandujte váš e-shop s jednou z najkvalitnejších ecommerce platforiem na svete a užívajte si výhody neobmedzených možností vyladeného multistore systému!

magento-2-eshop

Celosvetovo používaná platforma Magento 2 je verným spoločníkom na ceste k online úspechu. Táto inovatívna
open-source platforma sa otvára pred vami ako brána do nekonečných možností ecommerce sveta. Svojim výkonom, rýchlosťou a flexibilitou prináša Magento 2 revolúciu.

S bohatým marketplace rozšírení a pluginov získate nástroje, ktoré potrebujete pre interné procesy a zlepšenie zážitku zákazníkov. S platformou Magento 2 získate slobodu v rozhodnutiach bez vendor-lock.

magento-2-eshop

6490€

cena už od

80€

mesačné náklady

2 mesiace

doba dodania od

v TOP 3

ecommerce platforma

S akými funkciami a riešeniami máme skúsenosti?

Integrovaný ERP systém umožňuje efektívne a presné sledovanie skladových zásob, čo znižuje riziko nedostatku produktov a zlepšuje celkovú efektivitu obchodných procesov ako napríklad: nákupy tovaru, prijímanie a vydávanie tovaru, správa skladu, predpoveď potreby množstva tovarov a integrácia s RFID a čiarovými kódmi. Je dôležité zvoliť ERP systém, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám vášho podniku a odvetvia.

Pracujeme s veľkými e-shopmi, odkiaľ vieme že párovať manuálne tisíce produktov manuálne nie je niekedy možné. Automatizujeme odporúčané produkty pomocou AI nástrojov na základe histórie nákupov a aktuálneho správania sa zákazníkov.

Či už nový e-shop, alebo obzvlášť prechod existujúceho e-shopu na naše riešenie, vyžaduje zvládnutú onPage SEO optimalizáciu, možnosť vytvoriť custom feedy, trackovanie pokročilých eventov do GTM cez datalayer, rich snippets, sociálne OG tagy a podporu pre marketingové kanály. Prechod na nový systém garantujeme ako bezproblémový z pohľadu vyhľadávačov.
Integrovanie helpdesk riešenia priamo v systéme Magento 2 môže byť užitočným krokom pre poskytovanie podpory zákazníkom, riešenie otázok a problémov, a zlepšenie celkovej zákazníckej skúsenosti vo vašom online obchode. Helpdesk riešenie vám umožní sledovať, spravovať a riešiť požiadavky zákazníkov z jedného centralizovaného miesta, v prepojení na objednávky a históriu zákazníka, na jeho reklamácie, faktúry, či dobropisy. To všetko na jednom mieste!
Magento 2 umožňuje jednoduché riadenie a správu doručovania objednávok. Po integrovaní pluginu konkrétneho dopravcu môžete nastaviť automatickú tlač štítkov pre kuriérov pri vytváraní objednávok. Viete si nastaviť pravidlá a preferencie týkajúce sa tlače štítkov, vrátane formátu štítku, jazyka a ďalších možností.
Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka prepojeniu s ekonomickými a skladovými nástrojmi, ktoré vám zabezpečia aj tieto funkcie: okamžité synchronizované cenníky, skladové karty, varianty, súvisiace produkty, cenové skupiny, parametre produktov alebo stromovú kategorizáciu produktov. Časté skúsenosti máme s Money ERP, Pohoda, Softip, Abra, MKsoft, Profit365 a mnoho iných.
Vieme že svoj biznis chcete postaviť na platforme pri ktorej nehrozí riziko zaviazania sa jednotlivcom. Rešpektujeme a sami dodávame férovú NDA. Server optimalizujeme pre čo najvyšší výkon s načítaním e-shopu do 0,5 sekundy.
Expanzia s Magento 2 je jednoduchá, nakoľko je v základe multistore a multishop. Máme skúsenosti s celou strednou Európou, potrebami týchto trhov, vďaka čomu vás na expanziu pripravíme pred tým ako vôbec v krajine začnete predávať. Hlavným zmyslom je mať jeden systém na všetky krajiny a eshopy.
Prekonajte konkurenciu a vybudujte si neustále rastúcu základňu pravidelných klientov s jedným B2B rozhraním. Systém umožňuje nastaviť špecifické ceny pre zákazníkov, viacúrovňové schvaľovanie objednávok, rozšírená správa katalógov, objemové zľavy a ponuky, opakované objednávky, nastavenie rôznych úrovní prístupov, sledovanie objednávok a zásob, analytické nástroje a veľa ďalších funkcií.
Integrujeme viaceré pokročilé nástroje fulltext vyhľadávania vďaka čomu môžeme rozoznávať synonymá, prihliadať na preklepy a dynamicky upravovať poradie slov z fráz, vďaka čomu sa vyhľadávanie stáva užitočným a tak odporúča veľmi relevantné výsledky. To všetko za pomoci integrovanej ElasticSearch databázy a autocomplete search s detailným reportingom dát pre Vás.

Magento 2 umožňuje integrovať rôzne platobné brány. Pri výbere platobnej brány zohľadňujeme: rozsah platobných funkcií, poplatky, technické riešenie inline alebo redirectom, zoznam krajín kde sa bude predávať, konverzný pomer zahraničných platieb a dôveryhodnosť platobnej brány v danej krajine. Najčastejšie integrujeme Global Payments, GoPay, Stripe, Adyen, Paypal, a niekoľko ďalších.

S rozšírením Magento 2 RMA bude riadenie reklamácii príjemné pre zákazníkov, ale aj pre obsluhu vaších zamestnancov. RMA poskytuje prehľadné prostredia vybavovania reklamácií a výmen, v prostredí administrácie Magenta, v prepojení na kompletné informácie o zákazníkovi. Vytvárajte hodnotu pre zákazníkov tým, že proces bude transparentný a konzistentný, aby sa zvýšila celoživotná hodnota zákazníka.
Táto integrácia umožňuje efektívne vytvárať, spravovať a odosielať faktúry zákazníkom na základe ich objednávok, mimo e-shopového systému Magenta. Často prepájame cloudové služby ako napríklad iKros, SuperFaktúra, iDoklad, FaktúraOnline.
Automatizujeme a zefektívnime prácu s dátami vďaka konvertorom a napojeniam. Ušetríte Váš čas prenášaním dát od dodávateľov z XML, CSV alebo API. Spracujeme rôzne formáty súborov, ktoré potrebujete integrovať do e-shopu. Či už sa jedná o produktové feedy, napojenia na affiliate systémy, crossell systémy, katalógy, marketingové nástroje a pod.

Ako tvoríme e-shopy

01

Úvodný brief a stanovenie biznis cieľov

Máme pripravený formulár s dôležitými otázkami na obchodné, technické, dizajnové aj marketingové oblasti e-shopu. Na základe neho vieme spracovať cenovú kalkuláciu s vysokou presnosťou koncovej ceny riešenia a budúceho servisu.

02

Zmluva, detailná analýza a podklady

Po schválení objednávky začíname detailnou analýzou na niekoľkých online alebo osobných stretnutiach. Z tejto analýzy získame všetky potrebné prístupy, API dokumentácie, ale aj mnoho detailnejších odpovedí ktoré vedú viac do hĺbky jednotlivých častí e-shopu.

03

Wireframe, grafický návrh na mieru

Náš grafický dizajnér pripraví UX a UI grafický návrh, no môžete vyberať aj z existujúcich šablón ktoré upravíme na mieru vášmu brandu. Dizajn dohadujeme minimálne v rozsahu homepage, listing produktov a detail produktu, no podľa dohody sa dizajnujú aj košík, účet zákazníka, či konkrétne moduly.

04

Programovanie a implementácia po míľnikoch

V tejto fáze prepájame e-shop s dátami o produktoch, sťahujeme obrázky, prípadne zákazníkov a prenesieme históriu objednávok. Ďalej pripravujeme feedy a exporty pre slovenských alebo zahraničných kuriérov, porovnávače, agregátory, či affiliate systémy a iné. Integrujeme moduly ako napr. pokročilý fulltext search, alebo automatizované upsell a crossell, či personalizačné nástroje na prácu s dátami o zákazníkoch. To všetko po častiach, pričom každú spracovanú časť viete kontrolovať a pripomienkovať na DEV verzii e-shopu.

05

Odladenie dát, responzivity, onPage SEO, prepojení

E-shop je naplnený produktmi, doladíme ich UX a UI, samozrejme s prihliadaním na desktop, tablet aj mobil. Optimalizujeme zdrojové kódy pre onPage SEO, integrujeme Rich snippety a online marketingové feedy, tracking pixely, GA, GTM, Google search console, Hotjar a iné.

06

Spustenie e-shopu, skúšobná produkčná fáza

Samozrejmosťou fullservisu je u nás správa vhodných cloud serverov. Celý server optimalizujeme pre potreby systému Magento 2. Po spustení e-shopu sme v pohotovosti pre ad-hoc zásahy po celý mesiac.

02

Zmluva, detailná analýza a podklady

Po schválení ceny začíname detailnou analýzou na niekoľkých online alebo osobných stretnutiach. Z tejto analýzy získame všetky potrebné prístupy, API dokumentácie, ale aj mnoho detailnejších odpovedí ktoré vedú viac do hĺbky jednotlivých častí e-shopu.

04

Programovanie a implementácia po míľnikoch

V tejto fáze prepájame e-shop s dátami o produktoch, sťahujeme obrázky, prípadne zákazníkov a prenesieme históriu objednávok. Ďalej pripravujeme feedy a exporty pre slovenských alebo zahraničných kuriérov, porovnávače, agregátory, či affiliate systémy a iné. Integrujeme moduly ako napr. pokročilý fulltext search, alebo automatizované upsell a crossell, či personalizačné nástroje na prácu s dátami o zákazníkoch. To všetko po častiach, pričom každú spracovanú časť viete kontrolovať a pripomienkovať na DEV verzii e-shopu.

06

Spustenie e-shopu, skúšobná produkčná fáza

Samozrejmosťou fullservisu je u nás správa vhodných cloud serverov. Celý server optimalizujeme pre potreby systému Magento 2. Po spustení e-shopu sme v pohotovosti pre ad-hoc zásahy po celý mesiac.

Po spustení poskytujeme servis a podporu

Spustením naša spolupráca pokračuje. Vieme že potrebujete spoľahlivého partnera. Staviame na dlhodobej spolupráci a ďalšom agilnom rozvoji e-shopu. Poskytujeme servisnú zmluvu (SLA) ktorej cieľom je zlepšovanie existujúcich funkcií, integrácia a programovanie nových modulov, SEO optimalizácia, UX a UI optimalizácia, vyhodnocovanie dát a ich ďalšie spracovanie, ale aj pravidelná aktualizácia všetkých komponentov a funkcií.

Prečo si vybrať práve WAME

Odbornosť a skúsenosti:

Sme profesionálny 22 členný tím s viac ako 10 ročnými odbornými znalosťami v oblasti E-commerce. Naším hlavným zameraním sú úspešné E-shopy a mobilné alebo webové aplikácie na mieru.

Kvalita a inovácie:

Hľadáme a navrhujeme inovatívne riešenia podľa vašich potrieb. Na základe dlhoročných skúsenosti sme pripravili rôzne balíky funkcií, ktoré vám ponúkajú efektívne a cenovo dostupné riešenia.

Pracujeme transparentne:

Nad našou prácou máte plnú kontrolu vďaka plne transparentnému projektovému riadeniu agilnou metodikou SCRUM a prístupom k online systému projektového riadenia Teamwork.com

Efektívne a škálovateľné riešenia:

Pri programovaní dodržiavame prísne svetové štandardy, štruktúru a architektúru zdrojového kódu, vďaka čomu môžeme pridávať neobmedzenú funkčnosť dlhé roky so zachovaním jednoduchosti pre vašich užívateľov.

Rozumieme vaším biznis cieľom:

Budete komunikovať s vývojovým tímom ktorého súčasťou je aj projektový manažér so skúsenosťami z ecommerce firiem.

Sme dlhodobý partner, nie dodávateľ

Našim cieľom je win-win spolupráca na dlhé roky, hľadanie spôsobov “ako sa dá” a tiež edukácia Vás aj vaších zamestnancov aby sme si čím detailnejšie rozumeli

Prehrať video

Spokojní klienti

Sme IT partner aj pre tieto firmy a ich aplikácie:

Čo o nás hovoria klienti

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák