E-shopové riešenie

Tribosport.sk – športová predajňa

Automatizácia skladového systému a e-shopu s ERP od MK soft a integrovaný vernostný program pre etablovaného slovenského predajcu športovej obuvi, oblečenia, bicyklov..
tribosport eshop mockup

Kto je tribošport?

Spolupráca s Tribošport začínala ako štandardná výmena staršieho e-shopového riešenia za nové. Firma Tribo patrí k etablovaným a silným slovenským predajcom športovej obuvi, oblečenia, bicyklov a cyklo príslušenstva a lyžiarského vybavenia. Okrem predaja zákazníkom ponúka aj služby ako je servis a požičovňa. Môžete ich navštíviť v Zlatých Moravciach.

Modernosť na prvom mieste

Po vyše 20 rokoch si brand zaslúžil nový nádych. Vytvorili sme logo na mieru s modernými prvkami. Sýtejšie farby, lepšia čitateľnosť, nový slogan firmy zabezpečuje jej odlíšenie a zvýraznenie od konkurencie na trhu. Pri vývoji kladieme dôraz na jednotu a tak sa logo stalo základným pilierom dizajnu e-shopu orientovaného na zákazníka.

Viac o tom, čo by malo resp. nemalo obsahovať kvalitné logo si môžete prečítať tu TU.

tribosport logo
gpwebpay platobna brana

Rýchla a bezpečná platba

V pôvodnom riešení e-shopu chýbala možnosť platenia kartou, či cez internet banking. Vznikla spolupráca medzi klientom a platobnou bránou GP webpay. GP webpay patrí medzi najpoužívanejšie platobné brány v slovenských e-shopoch. Spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy.

Prepojenie e-shopu s ERP od MK Soft

Automatizácia skladového systému a e-shopu vám ušetrí čas a peniaze, ktoré by ste museli investovať do správy e-shopu. Týmto prepojením riešime primárne v MK Softe objednávky, kategórie/strom,  produkty, varianty, sklad, ceny, obrázky, parametre, kuriéra.

prepojenie s mk soft
cacheback eshop

Odmeňovací program

Body za vernosť sú odmeňovacím programom, v ktorom je určité percento z nákupu vrátene vo forme bodov na Váš účet (tzv. cashback). Počet vernostných bodov je vidieť v detaile produktu pod tlačidlom košíka. Vernostné body sa zapisujú zaregistrovaným zákazníkom automaticky po zrealizovaní nákupu a uzavretí objednávky administrátorom.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák