Prepojenie e-shopu s ekonomickým a skladovým software MKsoft
 

E-shop prepojenie s účtovým a skladovým programom MKsoft

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka kompletnému prepojeniu s ekonomickým nástrojom MKsoft. Zarobíte a úšetríte tak tisíce € ročne!
 
ok  Okamžite synchronizované cenníky, skladové karty, varianty, súvisiace produkty, cenové skupiny, parametre produktov a stromová kategorizácia
ok  Vystavené objednávky v e-shope sa prenesú do MKsoft a ich úpravy sa spätne zosynchronizujú do e-shopu
ok  Všetci zákaznící a ich dodacie adresy sa prenesú do MKsoft
 

Chcem e-shop s MKsoft

Naše e-shopy spracujú 150 000 položiek denne prepojených s MKsoft

V našej firme používame dlhé roky ekonomický, skladový a účtovný program v jednom - MKsoft. Pred nasadením e-shopu WAME admin CMS sme manuálne prenášali objednávky exportmi z pôvodného riešenia do MKsoft a produkty sme synchronizovali len na úrovni cien a skladov, pričom bolo nutné neustále vytvárať cenníkové položky aj v MKsoft aj v starom e-shope. Dnes je tento proces automatizovaný, pracujeme denne len s MKsoft, kde vytvárame položky, spracujeme objednávky a to všetko s prepojením na pokladne v našej predajni.
Nový klient WAME.sk - Daniel”
Ako môže MKsoft pomôcť

 

Náhľad MKsoft importy

Cenníkové položky v MKsoft sa budú automaticky vytvárať v e-shope

Týmto prepojením automatizujeme vytváranie a editáciu položiek cenníka v e-shope podľa cenníkových položiek v MKsoft. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v MKsoft a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú - sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob a súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky jednorázovo nahrajú viaceré obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov, parametre (definície) a popisy.

Objednávky sa automaticky prenesú z e-shopu do MKsoft

Export objednávok z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených objednávok z e-shopu do systému MKsoft s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách fakútry v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v MKsoft upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia aj v e-shope a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

Úspešné príbehy naších partnerov

Nové aj staršie projekty z oblasti ecommerce, online aplikácii a webových prezentácii na mieru

Zobraziť viac

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek