Prepojenie e-shopu s ekonomickým a skladovým software MKsoft
 

E-shop prepojenie s účtovým a skladovým programom MKsoft

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka kompletnému prepojeniu s ekonomickým nástrojom MKsoft. Zarobíte a úšetríte tak tisíce € ročne!
 
ok  Okamžite synchronizované cenníky, skladové karty, varianty, súvisiace produkty, cenové skupiny, parametre produktov a stromová kategorizácia
ok  Vystavené objednávky v e-shope sa prenesú do MKsoft a ich úpravy sa spätne zosynchronizujú do e-shopu
ok  Všetci zákaznící a ich dodacie adresy sa prenesú do MKsoft
 

Chcem e-shop s MKsoft

Naše e-shopy spracujú 150 000 položiek denne prepojených s MKsoft

V našej firme používame dlhé roky ekonomický, skladový a účtovný program v jednom - MKsoft. Pred nasadením e-shopu WAME admin CMS sme manuálne prenášali objednávky exportmi z pôvodného riešenia do MKsoft a produkty sme synchronizovali len na úrovni cien a skladov, pričom bolo nutné neustále vytvárať cenníkové položky aj v MKsoft aj v starom e-shope. Dnes je tento proces automatizovaný, pracujeme denne len s MKsoft, kde vytvárame položky, spracujeme objednávky a to všetko s prepojením na pokladne v našej predajni.
Nový klient WAME.sk - Daniel”
Ako môže MKsoft pomôcť

 

Náhľad MKsoft importy

Cenníkové položky v MKsoft sa budú automaticky vytvárať v e-shope

Týmto prepojením automatizujeme vytváranie a editáciu položiek cenníka v e-shope podľa cenníkových položiek v MKsoft. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v MKsoft a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú - sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob a súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky jednorázovo nahrajú viaceré obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov, parametre (definície) a popisy.

Objednávky sa automaticky prenesú z e-shopu do MKsoft

Export objednávok z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených objednávok z e-shopu do systému MKsoft s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách fakútry v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v MKsoft upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia aj v e-shope a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

 


 

 

E-shop od WAME.sk + MKsoft

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou.

Zdarma vám spracujeme analýzu prepojenia vášho skladového hospodárstva s e-shopovým riešením WAME admin CMS.

Chcem analýzu zdarma

 


WAME admin CMS a WAME IS

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali niekoľko robusných informačných online systémov a najmä ecommerce projektov zameraných na predaj a konverzie.

Hlavnými systémami s ktorými dnes pracujeme je e-shopová platforma WAME admin CMS a platforma pre vývoj informačných systémov WAME IS ktorú sme dokonca vydali ako open source pre ďalších vývojárov.

Chcem vedieť viac o e-shopovej platforme

Primárnym cieľom je garancia kvality a nezávislosti dodaného systému pre našich klientov, nakoľko eliminujeme riziko vendor-lock (závislosť na jednom dodávateľovi) z pohľadu znalosti a prístupnosti zdrojového kódu informačného systému WAME IS a Nette frameworku na ktorom je postavený systém WAME admin CMS.

Chcem vedieť viac o WAME IS


Eastcubator Bardejov

Máme radi ľudí :-) šikovných ľudí, naladených na správnej vlne s kopou energie a nápadov. Aby sme sa nimi mohli obklopiť a motivovať sa navzájom, vznikla myšlienka vytvorenia prvého coworkingu v meste Bardejov. Myšlienka sa stala realitou začiatkom roka 2018 vďaka rozšíreniu projektu Eastcubator, ktorý začal v Košiciach, pokračoval o 2 roky v Prešove a o ďalšie 2 roky sme práve v Bardejove. Dnes ponúkame v našich priestoroch 4-6 voľných miest pre občasných, ale aj pravidelných jednotlivcov či tímy. Nevyberáme si ich podľa zamerania práce. Radi spoznáme rôznych kreatívcov, architektov, finančných poradcov, ale samozrejme aj iných developerov na voľnej nohe alebo s dlhodobým homeoffice.

Zisti viac
Eastcubator Bardejov

WebElement

V Bardejove a okolí vždý chýbal nejaký event kde by sa mohli stretávať e-shopari, prográmátori a marketéri. Stretávanie a tzv. networking považujeme za veľmi dôležitú súčasť života firiem aj jednotlivcov. Webelement je pravidelný večerný meetup, ktorý vznikol v Prešove približne v roku 2015 a úspešným spôsobom aktívne spája a edukuje komunitu programátorov a marketérov z okolia. Nadviazaním spolupráce s Coworkingom Eastcubator Prešov sme preniesli toto podujatie na pravidelnej báze do Bardejova s veľkým úspechom. Veď presvedčte sa sami...

Zisti viac
WebElement

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek