E-shopové riešenie

Miestni.sk – eshop produktov lokálnej výroby

Dlhoročná značka na trhu, ktorá prešla s novým e-shopom na jednu z najkvalitnejších ecommerce platforiem na svete Magento 2.
miestni logo

Kto je Miestni.sk?

Magento2 e-shop s kvalitnými výrobkami od lokálnych výrobcov. Značka MIESTNI kladie veľký dôraz na výber kvalitných materiálov, pohodlie a hlavne nadčasovosť. Ale aj na environmentálne aspekty celého procesu výroby. Preferovaní sú lokálni dodávatelia a samotné šitie prebieha väčšinou v menších limitovaných sériách, buď priamo v Banskej Bystrici, alebo v neďalekej malebnej dedinke Hronec.

 

Inovácia v dizajne na prvom mieste

Digitálna inovácia v e-shopovom prostredí je silným prostriedkom ako v dnešnej dobe vytvoriť pridanú hodnotu pre koncového zákazníka. Navrhli sme preto jednoduchý a prehľadný dizajn, predovšetkým zameraný na mobil . Všetko rýchlo, transparentne a bez komplikácií na PC, ale i na mobilných zariadeniach.

dizajn miestni
zvysenie konverzie

Marketingové možnosti na zvýšenie konverzie

Od konfigurovateľných zliav produktov až po Google enhanced ecommerce tracking pre detailnejšie sledovanie zákazníkov a konverzií na úrovní produktov, košíka či objednávky. Obsahuje mnoho možností pre vytváranie podmienok pre zľavové kupóny, vizuálne príťažlivé lákadlá pre zákazníka ako sú podmienené produktové bannery a štítky. E-shop miestni.sk je nabitý technológiami pre zvyšovanie konverzného pomeru. Ďalšie možnosti otvára aj nástroj Mailchimp, nakoľko je prepojený s e-shopom objednávkový, registračný a kontaktný formulár.

packeta

Packeta – pohodlné vyzdvihnutie tovaru

Jednou z požiadaviek klienta bolo integrovať službu prepravy zásielok Packeta (Zásielkovňa). Táto digitálna platforma udáva nové trendy v logistike, pretože zákazník má možnosť si zvoliť výdajne miesto, ktoré mu najviac vyhovuje, pročom tovar si už vyzdvihne v rámci otváracích hodín konkrétneho výdajneho miesta. Napr. ak máte tovar blízko práce, tovar si možete vyzdvihnúť pohodlne po ceste z práce.

Vyhľadávanie pomocou Elasticsearch

Prechodom verzie na Magento 2.4 sme prešli na vyhľadávanie pomocou Elasticsearch. Jeho hlavnou výhodou je rýchle vyhľadávanie aj pri zložitých dopytoch, dokonca umožňuje vyhľadávať produkty, a to pomerne dobre, aj napriek preklepom. Týmto sa podstatne zlepšila kvalita výsledkov vyhľadávania, čo veľkou mierou prispieva k podstatnému zvýšeniu konverzných pomerov.

dizajn miestni
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák