E-commerce funkcie a moduly

Integrovaný ERP – skladový a expedičný systém

Integrovaný ERP systém umožňuje efektívne a presné sledovanie skladových zásob, čo znižuje riziko nedostatku produktov a zlepšuje celkovú efektivitu obchodných procesov ako napríklad: nákupy tovaru, prijímanie a vydávanie tovaru, správa skladu, predpoveď potreby množstva tovarov a integrácia s RFID a čiarovými kódmi. Je dôležité zvoliť ERP systém, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám vášho podniku a odvetvia.

Podrobný popis riešenia

Tento komplexný ERP (Enterprise Resource Planning) systém ponúka široké možnosti správy skladu a riadenia expedícií na jednom mieste, čo umožňuje efektívnejšie plánovanie, sledovanie a riadenie firemnej logistiky. Skladový modul umožňuje sledovať stav zásob, spravovať pohyb tovaru, monitorovať príjem a výdaj tovaru, ale aj automaticky generovať správy o zásobách. Expedičný systém umožňuje efektívne plánovať a riadiť odosielanie tovaru z vašich skladov, sledovanie objednávok, pridelenie dopravcov, generovanie prepravných dokumentov a sledovanie doručenia. Zefektívnite logistické procesy, znižujte náklady, minimalizujte chyby a zlepšite úroveň služieb vašim zákazníkom s WAME.

ERP Magento umožňuje riadenie rôznych obchodných procesov, ako je distribúcia produktov, zásobovací systém, skladový systém, nákup tovaru a iné. Systém umožňuje zvládnuť každý interný proces, aby sa zvýšil príjem firmy jednoduchším spôsobom. Existuje množstvo platforiem ERP, ako je SAP Business Suite, SAP NetWeaver, PDM/PLM-systémy, Notes/Domino, atď.

Integračný systém Magento ERP slúži na zníženie administratívnych a prevádzkových nákladov, ako aj na zvýšenie produktivity podniku. E embedded ERP Magento konektor umožňuje nákup/predaj tovaru a odstránenie chýb spôsobených ľudským faktorom.

Základné rozšírenia pre Magento 2

4 základné rozšírenia pre Magento 2, ktoré pomôžu používateľom s administráciou a riešením základných problémov so správou skladových zásob.

Riadenie zásob

Rozšírenie Multi Warehouse Inventory pre Magento 2  je pokročilý nástroj na správu zásob pre obchodníkov, ktorí spravujú viacero skladov. S použitím modulu budete efektívne riadiť svoje skladové položky. 

 • Umožňuje nastaviť konkrétne sklady pre konkrétne zobrazenia obchodu a skupiny zákazníkov.
 • Použiť mriežku Manage Stock na doplnenie skladov, úpravu množstva akéhokoľvek konkrétneho produktu.
 • Povoliť a nastaviť funkciu nevybavenia objednávky pre akýkoľvek sklad.
 • Rozdeliť objednávky na niekoľko zásielok, aby ste ich doručili oddelene a vypočítať náklady na základe umiestnenia skladov.
 • Usporiadať všetky zásoby do troch úrovní zásob: fyzické množstvo, množstvo na odoslanie, dostupné množstvo.
 • Nastaviť prioritu skladu na základe dostupného množstva produktu.
 • Použiť inteligentný algoritmus výberu skladu vychádzajúci z jeho priority, miesta, zobrazenia obchodu (kde bola objednávka zadaná), skupiny zákazníkov.
 • Definovať vlastné spôsoby dopravy a vypočítať náklady na dopravu.
 • Dostávať správy o nízkych zásobách a spravovať vrátené položky jednoduchým spôsobom.
 • Importovať/exportovať všetky potrebné skladové údaje.

Manažment produktu

Rozšírená mriežka produktov s rozšírením Editor pridáva k základnej funkcii mriežky produktov sadu doplnkových funkcií. Poskytuje také príležitosti ako:

 • ďalšie atribúty produktu,
 • možnosť upravovať údaje o produkte priamo na mriežke,
 • možnosť vytvorenia vlastnej šablóny mriežky produktov,
 • filtrovanie produktov podľa kategórií,
 • možnosť zmeniť dostupnosť produktu na základe jeho množstva atď.

Riadenie objednávok

Rozšírenie Extended Order Grid pre Magento 2 je najlepším nástrojom na správu ERP Magento pre menšie a väčšie podniky. Rozšírenie vám umožní zvýšiť funkčnosť mriežky objednávok a poskytnúť vám také vylepšenia použiteľnosti, ako sú:

 • Filtrovanie objednávok podľa hmotnosti, medzisúčtu, sumy zľavy atď.
 • Hľadanie objednávok pomocou informácií, ako sú skupiny zákazníkov, telefónne čísla, e-maily, doprava, spôsoby platby a ďalšie údaje.
 • Používanie miniatúr produktov na mriežke na ich rýchlejšie triedenie.
 • Odstránenie určitých predvolených stĺpcov z mriežky.

Správa predbežných objednávok/backkorders

Rozšírenie Pre Order pre Magento 2 umožňuje zákazníkovi predobjednať alebo doobjednať produkty, ktoré sú momentálne nedostupné. Analyzujte tak dopyt zákazníkov a umožníte im predobjednať vypredané alebo pripravované položky. Uľahčite a zefektívnite správu objednávok v obchode pomocou možnosti pre rôzne typy produktov: jednoduché, konfigurovateľné, zoskupené alebo balíky. Máte možnosť vytvoriť si aj vlastné predobjednávkové tlačidlá a dodať im špeciálne poznámky.

Aplikovali sme to na tomto projekte

Čo o nás hovoria klienti

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák