Tvorba mobilných aplikácií

Špecializujeme sa na programovanie hybridných a natívnych mobilných aplikácií. Najčastejšími požiadavkami sú naprogramovanie nového unikátneho nápadu (startupy), alebo prepracovanie existujúcej aplikácie na modernejšiu, rýchlejšiu a bohatšiu na funkcie.

Chcem vytvoriť mobilnú aplikáciu

webove_aplikacie

Hlavné prednosti naších mobilných aplikácii?

 

Používame svetové technológie

Všetky aplikácie programujeme v svetoznámych programovacích frameworkoch ako sú Laravel, Node.js, Vue.js a jazykoch Java, Swift pre platformy iOS aj Android. Prevádzkujeme vlastné servery na Slovensku a v Nemecku, na ktoré umiestníme API backend.

 

Rýchlosť a efektivita vývoja

Hneď z dvoch pohľadov: vyvíjame rýchlo rýchle aplikácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pripraveným modulom vieme vytvoriť prototyp webovej alebo mobilnej aplikácie už za niekoľko týždňov od podpisu zmlúv. Vďaka moderných technológiám sú aplikácie dlhodobo udržateľné na ďalší vývoj, prípadne pre širší tím programátorov.

Dizajn, UX, UI

Každej aplikácii tvoríme dizajn na mieru našími profesionálnymi UX a UI dizajnérmi, procesne ako wireframe, klikateľný prototyp až následne ho programujeme. V low-cost prototypoch radi používame dizajnové frameworky ako sú SwiftUI, Framework 7 a pod. čím vieme ušetriť značnú časť nákladov.

Backend rozhranie (admin) 

Ak si to vyžaduje povaha mobilnej aplikácie, programujeme adminsitračný systém pre správu dát, obsahu, nastavenia, štatistiky alebo API prepojenia. Najčastejšie používame CRUD generované prostredia ako Laravel Nova, alebo náš vlastný administračný systém WAME admin, prípadne Headless CMS systémy ako napr. strapi.io.

 

Stojíme dlhoročne za aplikáciami ako sú:

senset banner
SENSET.sk - riadiaci administračný systém, telefonické ústredne, API prepojenia s operátormi SK, real-time komunikácia, PUSH notifikácie, GPS, mobilné aplikácie pre vodiča a zákazníkov v Android aj iOS verzii.
Kompletná prípadová štúdia od návrhu špecifikácie, až po prototyp a prevádzkovanie 24/7/365 v plnom nasadení, čítajte tu.

 

eblok banner
eBlok.sk - riadiaci administračný systém pre správu databázy blokov, užívateľov, predplatného, platobná brána, Facebook prihlasovanie, natívna Android aplikácia (iOS vyvíja 3. strana), API riadiaci backend, dizajn na mieru v Java pre Android. Webový administračný systém je prepojený jedným prihlasovaním a účtami ako mobilná aplikácia. V svojom účte nájdu užívatelia okrem možnosti predĺžiť si predplatné aj funkciu hromadného stiahnutia všetkých uložených blokov v ZIP súbore ako zálohu.
Appku sťahujte na Google play pre Android tu.

 

banner syyyr
SYYYR.eu - administračný systém s komplexným nastavením rôznych druhov fotokníh a fotovýrobkov, komplet vlastné možnosti nastavení, stránkovania, formátu strán, ich rozloženia prvkov, dynamické generovanie tlačových PDF priamo do výroby fotokníh, fakturačný systém, e-shopový systém, dynamická cenotvorba produktov na mieru a mnoho iného.
Čítajte viac detailov v prípadovej štúdii tu.

 

ecasenka banner
eCasenka.sk - napojenie na existujúci Python administračný systém - jadro, cez API rozhrania. Vue.js dynamické komponenty vložiteľné do webu eCasenka.sk aj do mobilnej hybridnej aplikácie. Komponenty sú responzívne a pripravené aj pre PWA verziu webu, veľmi šetrné na dáta a rýchlo interaktívne.
Čítajte viac o tejto našej spolupráci v prípadovej štúdii tu.

 

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho e-shopu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy e-shopov na mieru. Prezrite si ako by mohol vyzerať aj váš e-shop.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek