Tvorba mobilných aplikácií

Venujeme sa programovaniu hybridných aj natívnych mobilných aplikácií v moderných technológiach. Najčastejšími požiadavkami sú naprogramovanie nového unikátneho nápadu (startupy), alebo prepracovanie existujúcej aplikácie na modernejšiu, rýchlejšiu a bohatšiu na funkcie.

Chcem vytvoriť mobilnú aplikáciu

webove_aplikacie

Hlavné prednosti naších mobilných aplikácii?

 

Technológie

Všetky aplikácie programujeme v svetoznámych programovacích frameworkoch ako sú Node.js, Vue.js a jazykoch Java, Swift pre platformy iOS aj Android. Prevádzkujeme vlastné servery na Slovensku a v Nemecku, na ktoré umiestníme API backend.

 

Rýchlosť

Hneď z dvoch pohľadov: vyvíjame rýchlo rýchle aplikácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pripraveným modulom vieme vytvoriť prototyp aplikácie už za niekoľko týždňov od podpisu zmlúv. Vďaka moderných technológiám sú aplikácie rýchle na načítavanie online aj offline.

Dizajn, UX, UI

Každej aplikácii tvoríme dizajn na mieru našími profesionálnymi UX a UI dizajnérmi, procesne ako wireframe, klikateľný prototyp až následne ho programujeme. V low-cost prototypoch radi používame dizajnové frameworky ako sú SwiftUI, Framework 7 a pod.

Backend rozhranie (admin) 

Ak si to povaha aplikácie vyžaduje, programujeme adminsitračný systém pre správu dát, nastavenia, štatistiky a API prepojenia. Najčastejšie používame CRUD generované prostredia ako Laravel Nova, alebo náš vlastný administračný systém WAME admin, prípadne Headless CMS systémy ako napr. strapi.io.

 

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho e-shopu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy e-shopov na mieru. Prezrite si ako by mohol vyzerať aj váš e-shop.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek