Tvorba a vývoj eshopov na mieru

Hľadáte firmu ktorá Vám uľahčí náročnú prácu správy vaších e-shopov a zjednotí ich pod jeden systém, bez dopadu na doterajšie SEO a marketingové aktivity?

Chcem konzultáciu e-shopu ZDARMA

E-shopy od WAME.sk

 

Náš systém automatizuje upsale a cross sale

Pracujeme s veľkými e-shopmi, odkiaľ vieme že párovať tisíce produktov manuálne nie je niekedy možné. Automatizujeme odporúčané produkty na základe histórie nákupov a aktuálneho správania sa zákazníkov. 

Real-time prepojenie skladov, faktúr, cenníkov, zákazníkov

Naším cieľom je aby ste pracovali v jednom systéme z ktorého riadite svoj biznis. Zvolíme vám správne riešenie ERP systému s ktorým prepojíme všetky vaše e-shopy a už viac nebudete spravovať X rôznych systémov.

Multishop - viac e-shopov v jednom systéme

Nepotrebujete pokročilé skladové hospodárstvo v ERP systéme, no chcete viaceré e-shopy riadené cez jeden systém na "preklik"? Náš multishop ponúka správu a výrobu neobmedzeného množstva e-shopov na rôznych doménach a v rôznych dizajnoch.

Pokročilé fulltext vyhľadávanie

Integrujeme viaceré pokročilé nástroje fulltext vyhľadávania vďaka čomu môžeme rozoznávať synonymá, prihliadať na preklepy a dynamicky upravovať poradie výsledkov podľa relevancie zákazníka. To všetko za pomoci MariaDB fulltext, ElasticSearch alebo LuigisBox

Viac jazyčný a viac menový

Pomôžeme vám s expanziou e-shopu na zahraničné trhy. Máme skúsenosti s celou strednou Európou, potrebami týchto trhov, vďaka čomu vás na expanziu pripravíme pred tým ako vôbec v krajine začnete predávať.

Dizajn navrhnutý na mieru od UX a UI špecialistov

Pre náročných spracujeme do detailov grafický návrh celého e-shopu s ohľadom na UX a SEO atribúty, ktoré budú napomáhať konverzným pomerom, no zároveň budú profesionálne reprezentovať váš brand.

SEO a marketingové kampane

Či už nový e-shop, alebo obzvlášť prechod existujúceho e-shopu na naše riešenie, vyžaduje zvládnutú onPage SEO optimalizáciu a podporu pre marketingové kanály. Prechod na nový systém garantujeme ako bezproblémový z pohľadu vyhľadávačov.

Stabilita systému bez vendor-lock rizika

Vieme že svoj biznis chcete postaviť na platforme pri ktorej nehrozí riziko zaviazania sa jednotlivcom. Rešpektujeme a sami dodávame férovú NDA a náš systém programujeme štandardizovaným svetovo uznávaným spôsobom MVC architektúry za pomoci známeho českého frameworku Nette. Systém optimalizujeme pre čo najvyšší výkon s načítaním e-shopu do 0,5 sekundy.

Rozsiahly základný balík funkcií e-shopu

Nevyhnutné funkcie e-shopu pre aktuálnu dobu neskrývame do platených rozšírení. Samozrejmosťou sú SSL certifikát, stavy objednávok, platobná brána, fulltext vyhľadávanie, varianty produktov s cenovými skupinami, Heureka, fakturačný modul a dokonca aj ajaxové vyhľadávanie a načítavanie ďalších produktov. Súčasťou našej práce je vždy aj onPage SEO optimalizácia.


Balíkový e-shop od wame - STARTER
 

Váš e-shop zautomatizujeme, znížime náklady a zvýšime zisky!

Postavte svoj e-shop na kvalitnom základe s ktorým nebudete mať žiadne obmedzenia svojho rýchleho rastu!
Kontaktujte nás so žiadosťou o návrh ecommerce stratégie ktorá naštartuje vaše online podnikanie a zarobí investíciu do e-shopu 100% do jedného roka!

GaranciaGarancia 100% návratnosti investície
GaranciaProfesionálna konzultácia ZDARMA


Chcem výpočet návratnosti investície ZDARMA

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Do vášho e-shopu integrujeme na mieru akýkoľvek modul z pripravených riešení. Ak vám jeho funkcionalita nebude úplne vyhovovať, prispôsobíme ho na mieru.

Ukážky našich dizajnov

Detailne prepracované grafické návrhy e-shopov na mieru. Prezrite si ako by mohol vyzerať aj váš e-shop.


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek