Webové sídlo firmy

Ekovps.sk – podnik VPS

Vytvorenie moderného, rýchleho a responzivného webu pre klienta EKO – VPS, ktorého hlavnou činnosťou je správa a údržba ciest, športovísk a parkov.
tribosport eshop mockup

Kto je ekovps?

EKO – podnik verejnoprospešných služieb je príspevková organizácia zriadená mestskou častou Bratislava-Nové Mesto. Hlavná činnosť je správa a údržba ciest, športovísk, parkov. Cieľom projektu bolo vymeniť pôvodny web za nový, prehľadný, rýchly, responzívny a najmä graficky štýlovejší.

Dizajn inovácia na prvom mieste

Cieľom UX bolo dosiahnuť, aby boli rozhrania praktické, zatiaľ čo UI ich robí krásnymi prostredníctvom ikony, tlačidiel, obrázkov a všeobecného štýlu dizajnu.

tribosport logo
gpwebpay platobna brana

Výkaz činnosti

Informácie o pripravovaných a realizovaných činnostiach EKO podniku VPS v jednotlivých dňoch/týždňoch. Podrobný prehľad o čistení verejného priestranstva.

prepojenie s mk soft

Modul na mieru pre povinné zverejňovanie

Naprogramovali sme modul na mieru pre správu dokumentov (zmluvy, faktúry, objednávky) a dodávateľov (firiem). Tento modul v rámci administrácie automaticky ponúka nové číslovanie, zoznam všetkých dodávateľských firiem s vyhľadávaním, nahrávanie súboru, dátum, suma, typ dokumentu, možnosť párovať dokumenty. Vytváranie nového dodávateľa obsahuje validáciu podľa IČO.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák