Webové sídlo firmy

Optitom.sk

Moderný web pre očnú optiku s ambulanciou, postavený na CMS WordPress s požiadavkou na e-recept a jednoduché online objednávanie.
ocna optika

O projekte Optitom

Primárnym cieľom bolo vytvorenie modernej web stránky s možnosťou aktualizovania obsahu. Jednoduchá a prehľadná orientácia pre našich klientov. Sekundárnym cieľom bolo, aby sa klienti objednávali zväčša online cez internet než telefonicky, aby sa zdravotný personál mohol pokojne a nerušene venovať svojej odbornej práci. Prezentačný web pre očnú optiku s ambulanciou v meste Bardejov. Web je postavený na CMS WordPress.

Realizácia – dôraz na UX/UI

Po konzultácii s klientom bola vytvorená štruktúra webu. Štruktúra stránky a rozloženie jednotlivých prvkov je veľmi dôležitým aspektom kvality všetkých webových stránok. Pripravili sme wireframe stránky, tzv. náčrt/skice, ktoré po schválení klientom sme premenili na pekný moderný grafický dizajn. Už pri wireframe sme mysleli na umiestnenie odkazov na objednávacie formuláre vo forme CTA tlačidiel.

Po ukončení analytickej fázy sme prešli na programovanie a vývoj beta verzie. Po dokončení PC verzie sme vyladili responzivitu pre mobil/tablet. Nezabudli sme ani na základné nastavenie onPage SEO, rýchlosti a cookies lišty. Po finálnom doladení a spustení sme web spustili do ostrej prevádzky.

Formuláre e-recept a online objednanie

Pri analytickej časti sme kládli veľký dôraz na to,  aby sa návštevníci rýchlo a jednoducho dostali do sekcie „Objednanie e-receptu“ a „Online rezervácie“. Formuláre sa skladajú len z nevyhnutných základných informácií, aby neboli zbytočne dlhé a komplikované. V prípade obsadenia termínov je možné formulár Online rezerváciu vypnúť.

Vyjadrenie klienta

Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov. MUDr. Eva Bednárová

web pre ocnu ambulanciu
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák