Webové sídlo firmy

Ajurvédske centrum – Ayurganesh.sk

Responzívny a užívateľsky prívetivejší web na mieru prvé ajurvédske centrum. Frontend riešil vizualizáciu web stránky podľa UX, responzivitu a SEO optimalizáciu.
logo

Kto je ayurganesh.sk

Ayur Ganesh je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnú ajurvédsku medicínu. Liečia celkovou očistou tela a upokojovaním mysle. Zmenou stravy, masážami, cvičením a meditáciou človek opäť nadobudne rovnováhu v tele a cíti sa zdravý a vyrovnaný.

Výsledok

Najdôležitejšou fázou tvorby webu bolo programovanie. Základ celého systému tvorí náš WAME admin CMS. Frontend programátor riešil vizualizáciu web stránky podľa prvkou dizajnu, animácie, responzivitu a SEO optimalizáciu.

Web je moderný, rýchly a slúži na propagáciu spoločnosti. Stránka je prispôsobená pre mobilné zariadenia, tablety a počítače. Vášmu zariadeniu sa prispôsobia texty, ale aj fotogaléria.

web nahlad
analyza zdrojoveho kodu seo servis

Technická SEO optimalizácia (zdrojový kód)

Cieľom bola onPage SEO optimalizácia zdrojového kódu. Riešili sme pri tom: informácie v hlavičke, validitu HTML kódu, sémantiku obsahu (šturktúry nadpisov, odsekov, alt popisy obrázkov a pod.), prístupnosť.

Výsledky analýzy zdrojového kódu web.

Testovaci odstavec textu pod nadpisom

analyza zdrojoveho kodu

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák