Webové sídlo firmy

Limoss.sk – Komfortná a bezpečná preprava osôb

Vytvorili sme responzívny web, ktorý zabezpečí zviditeľnenie vo vyhľadávačoch a väčší počet potenciálnych zákazníkov.
limoss web stranka uvodna

Kto je limoss.sk

Spoločnosť LIMOSS už viac ako 25 rokov poskytuje profesionálne služby v oblasti prepravy osôb osobnými autami, limuzínami, mikrobusmi, midibusmi a autobusmi. Poskytuje špičkový klientský servis. Dlhoročné skúsenosti firmy sú zárukou maximálnej spokojnosti a bezpečnosti.

Medzi klientov Limoss patria súkromné osoby, rodiny, malé firmy, ministerstvá, veľvyslanectvá, či najväčšie nadnárodné korporácie. Špecializuje sa aj na prepravu osôb na viedenské letisko Schwechat.

UX/UI dizajn a brand style

Po úvodnej konzultácii požiadaviek a analýze konkurencii sme vybrali návrh webu v systéme WordPress s prémiovou šablónou, navrhli sme spoločne novú štruktúru webu (menu a podstránky) s prihliadnutím na SEO, navrhli a nakreslili sme rozloženie prvkov webu (tzv. wireframe) a grafický dizajnový návrh a brand style (color palette + typography)

limoss color palette
wordpress logo

WordPress CMS system

Po inštalácii CMS wordpress systému sme web naplnili dodaným obsahom – všetky texty, tabuľky, obrázky, blogy a pod., nastavili sme kontaktný formulár, čo zahŕňalo aj vytvorenie nových emailových adries.

onPage SEO a rýchlosť webu

Kladieme doraz na každý náš vytvorený web. Zvolená šablóna dosahovala výborne výsledky vo vyhľadávaní a rýchlosti načítania webu, no nám sa aj tak podarilo zlepšiť výsledky o minimálne 30%.

Súčasne sme aj odladili mobilnú verziu a responzivitu pre pohodlie zákazníka.

limoss zrychlenie webu mobil
limos zmena jazyku

Jazykové mutácie webu

Jazykové mutácie sú tou správnou voľbou pre spoločnosti, ktorých klienti sa môžu nachádzať aj mimo Slovenska. Keďže spoločnosť Limoss poskytuje profesionálne služby v oblasti prepravy osôb osobnými autami a pod. ich oblasť pôsobenia nemusí vždy zahŕňať iba slovenských klientov. Pridali sme funkcie pre jazykové mutácie viazané na doménu.

Vytvorením jazykových mutácii webu sme dokázali pokryť väčšie spektrum zákazníkov a zvýšiť tak počet nových klientov.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák