Webové sídlo firmy

Autoalma.sk

Používateľský prívetivý web s grafikou na mieru pre firmu Autoalma, ktorá sa zaoberá servisom, montážou doplnkových zariadení a diagnostikou automobilov.
autoalma logo

Kto je Autoalma.sk?

Autoalma.sk – to je web šitý na mieru podľa potreby zviditeľniť prácu tímu mechanikov z Bratislavy. Cieľom tohto projektu bolo vytvoriť responzívny web s grafikou na mieru ktorý bude obsahovať domovskú stránku, kategórie služieb, jednotlivé služby(články) a kontaktnú stránku s formulárom a mapou.

Návrh designu

Design bol navrhnutý profesionálnym grafikom s tradičnými prvkami ako sú slider, špecializácia firmy, výhody oproti konkurencii, referencie a CTA na kontaktnú stránku.

autoalma grafika
web nahlad programovanie homepage

Realizácia (programovanie)

Počas programovania vznikol nápad katalógu áut a podľa značky a typu vozidla triediť vyriešene závady, ktoré zároveň slúžia ako referencie pre daľších zákazníkov. Stránka disponuje najnovším pluginom, ktorý ovláda animácie na základe pozície zákazníka pri scrollovaní po stránke. Textový obsah stránky bol písaný copywriterom

Homepage

Grafika bola čiastočne pozmenená a zanikol prvok scrollovacieho tlačítka ktorý sa v grafike nachádza vedľa slidera napravo. Reálny výsledok sa tak čiastočne líši od grafického návrhu kvôli žiadosti klienta zmeniť niektoré časti.

Kategória služieb

Na začiatku každej kategórie je banner s popisom kategórie. Jednotlivé služby v kategórií sú riešené takzvaným cik-cakovým spôsobom.

Detail služby

V detaile môžeme nájsť prvky ako sú breadcrumb, galériu obrázkov, popis služby, tlačítka na zdieľanie na sociálnych sieťach a dalšie články z rovnakej kategórie služieb.

katalog aut
mapa vlastny marker

Kontakt

Kontaktná stránka bola riešená taktiež na mieru a obsahuje moderný formulár a mapu s vlastným markerom ktorý po kliknutí naň otvorí google maps navigáciu a automatický zadá cieľový bod.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák