Webové sídlo firmy

susane.sk – svadobná agentúra v Bardejove

Responzívny web postavený na wordpresse pre svadobnú agentúru Susane pôsobiacu v Bardejove s možnosťou online rezerváciou sály.
logo

Kto je susane.sk?

https://susane.sk/ – to je ďalší web z našej dielne. Svadobná agentúra v Bardejove, ktorá ma za sebou veľké portfólio už zrealizovaných svadieb s pozitívnymi ohlasmi. Cieľom tohto projektu bolo vytvoriť nový, rýchly, moderný web a zviditeľniť tak ponúkané služby.

Návrh štruktúry webu

Web bol navrhnutý tak, aby na ňom uživateľ prípadne budúci mladomanželia našli to najzákladnejšie informácie pred začatím plánovania svojho veľkého dňa. Samozrejmosťou sú služby, ktoré agentúra ponúka, fotogalériu jednotlivých druhov svadieb, najčastejšie otázky a odpovede, kontaktnú podstránku a v neposlednom rade možnosť si priamo objednať sálu online.

nahlad webu
nahlad webu responzivita

Realizácia

Každá podstránka (okrem konkrétnej galérie a blogu) obsahuje banner s H1 titulkom a obrázkom v pozadí s parallax efektom. Vo footri okrem loga agentúry, kontaktných informácíí a navigácie je vložený widget na posledné články a taktiež instagramový widget, ktorý z účtu vyťahuje posledné fotografie. Na desktopovej verzii webu je v hornom pravom rohu widget, ktorý zobrazí logo agentúry, krátky popis, kontakté informácie a prekliky na facebook, instagram a google mapu. Na prvý pohľad to pôsobí ako hamburger menu.

Hlavná stránka

Obsahuje základné informácie, či už pre nového alebo vracajúceho sa návštevníka, ktoré sú dôležité hlavne pre nového návštevníka webu.

Svadobná agentúra

Obsahuje predovšetkým všetky služby, ktoré agentúra ponúka vrátane preklikov do detailu služby s podrobným popisom. CTA preklik na rezerváciu kalendára a loga partnerov.

Detail služby

Podrobnejší popis čo služba zahŕňa s preklikom na kontaktnú podstránku.

detail sluzby
fotobaleria nahlad

Fotogaléria

Všeobecná fotogaléria

Fotogaléria obsahuje náhľady jednotlivých galérii, ktoré sú rozdelené do rôznych druhov svadobných výzdob vrátane prekliku do samotnej galérie. Pod galériou sa nachádza prezentačné video svadobnej agentúry Susane.

Fotogaléria samotnej výzdoby

Fotky daného druhu výzdoby v štýle masonry layoutu.

Rezervácia sály

Uživateľ má možnosť objednať si sálu priamo online. Rezervačný kalendár je riešený WP pluginom Booking Calendar, ktorý sa využíval aj na starom webe. Migrácia dát zo starého webu na nový bola riešená pomocou pluginu Booking Manager.

rezervacia saly formular
kontakt mapa s markerom

Kontakt

Kontaktná podstránka okrem kontaktných informácií obsahuje aj formulár a google mapu s markerom a adresou.

3. Krok – Finalizácia a odovzdanie projektu

V posledných krokoch nechýbala optimalizácia SEO, doladenie responzivity a hlavne samotné zrýchlenie načítania stránky, čo už spočívalo v optimalizácií obrázkov a samotného kódu. V rámci optimalizácie obrázkov určite odporúčam veľmi šikovný nástroj tinypng, ktorý dokáže optimalizovať veľkosť obrázka o 50% – 80% so zachovaním kvality.

Fakty a čísla pred spustením projektu:

  • optimalizácia SEO – 55 bodov
  • rýchlosť načítania stránky do 10 sekúnd

Fakty a čísla po spustení projektu:

  • optimalizácia SEO – 87 bodov
  • rýchlosť načátania stránky do 3 sekúnd
vyhladavanie seo
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák