Webové sídlo firmy

H3D.sk – digitálna výroba pomocou 3D tlače

Nový responzívny h3d.sk web sme vytvorili v našom CMS systéme s grafikou na mieru, SEO optimalizáciou a uploadom veľkých súborov.
logo h3d

Kto je h3d.sk

Značka h3d.sk poskytuje 3D tlač. Špecializuje sa na výrobu dielov na zákazku formou 3D tlače, či už pre účely prototypovania, alebo malo/stredno sériových výrobkov.

Brand (logo)

Na základe určitých bodov zadania sme vytvorili dve verzie loga. Niektoré firmy z oblasti 3D tlače sa snažia mať v logu obsahujúce 3D motívy. Klient nechcel ísť úplne týmto smerom, preto sme sa snažili vytvoriť len jemný motív.

Nakoniec prvá verzia sa stala finálnou. Logo odzrkadľuje rast spoločnosti a symbolizuje pridanie novej podnikateľskej činnosti.

Logo navrh 1
web nahlad 1

Graficky dizajn

Po konzultácii s klientom boli vytvorené viaceré beta grafické návrhy (farebnosť, štýl), z ktorých sa vybral finálny štýl dizajnu. Následne sme pripravili dizajn pre všetky podstránky.

Všetky naše grafické návrhy ukladáme do inVision. Invision je unikátny nástroj, ktorý Vás nechá vytvoriť plne interaktívne návrhy webových stránok. Vďaka Invision naši klienti uvidia, ako budú stránky v budúcnosti vyzerať a hlavne ako budú fungovať.

Celý finálny dizajn

Programovanie (tvorba webu)

Ďalšia fáza tvorby webu bolo programovanie. Na základ celého systému sme využili náš WAME admin CMS. Frontend programátor riešil vizualizáciu web stránky podľa prvkou dizajnu, animácie, responzivitu a SEO optimalizáciu.

Backend programátor integroval upload veľkých súborov priamo na cloudové úložisko One Drive od Microsoft v rámci formulára cenovej ponuky.

programovanie web nahlad
seo

SEO copywriting

Hlavnú štruktúru (obsah) dodal klient. Klient čiastočne pripravil texty. Avšak tvorba kvalitného obsahu je základom webu, čo sme si uvedomovali nielen my, ale aj náš klient.

Preto náš copywriter napísal texty pre ďalšie podstránky a mierne klientove texty upravil s ohľadom na cieľovú skupinu. Cieľom bolo, aby texty boli pútavé, vrátane kľúčových slov.

Technická SEO optimalizácia (zdrojový kód)

Cieľom bola onPage SEO optimalizácia zdrojového kódu. Riešime pri tom: informácie v hlavičke, validitu HTML kódu, sémantiku obsahu (šturktúry nadpisov, odsekov, alt popisy obrázkov a pod.), prístupnosť. Na základe tejto analýzy sme upravili zdrojový kód.

V rámci SEO optimalizácie odporúčame nástroj seo-servis a web.dev. Vyriešili sme taktiež aj optimalizáciu obrázkov, aby samotný web bol rýchly. V našom blogu ponúkame tipy na SEO optimalizáciu.

web.dev - SEO

Beta verzia 1Beta verzia 2

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák