Webové sídlo firmy

Teragreen.sk – projekčný ateliér

Responzívny web s CMS WordPress a návrh štruktúry stránky s grafickým rozložením jednotlivých prvkov pre projekčný ateliér. Cieľ – prezentácia komplexných architektonických a projekčnych prác a služieb v oblasti energetických auditov.
teragreen logo

Kto je teragreen.sk

TERA green je projekčný ateliér, ktorý rieši budovy komplexne. Hlavnou myšlienkou sú energeticky, ekonomicky a enviromentálne udržateľné stavby v súčasnej architektúre.

Realizácia (programovanie)

Návrh štruktúry webu a grafického rozloženia jednotlivých prvkov bolo pripravené zo strany klienta. Pre klienta bola navrhnutá šablóna (téma) zameraná práve na jeho odvetvie, s mnohými funkciami, ktoré spoločnosť potrebovala.

Naším cieľom bolo na základe vytvorenej grafiky vytvoriť webovú stránku s CMS WordPress, prispôsobiť úpravu web stránky podľa vybranej šablóny (témy), ktorú sme prispôsobili požiadavkám klienta.

Po hlavnej stránke sme kládli veľký dôraz na podstránku prezentácie projektov, kde sme chceli vyzdvihnúť klientove portfólio navrhnutých a hotových stavieb. Samozrejmosťou programovania bola aj responzivita web stránky.

teragreen web nahlad
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák