Webové sídlo firmy

Realitný portál s jednoduchou správou inzerátov

Štart značky v podaní nového realitného portálu a optimalizáciou pre mobil, ktorá zvýšila konverzný pomer o 47%.

Aké boli požiadavky na vytvorenie realitného portálu?

Pri úvodnom briefe s klientom boli stanovené nasledujúce požiadavky na vytvorenie novej webovej stránky:

 • Jednoduchá správa inzerátov a administrácia
 • Moderný dizajn s dôrazom na pozitívnu používateľskú skúsenosť
 • Prehľadné filtrovanie realitných inzerátov
 • Budovanie vlastnej identity v online prostredí
 • Kontaktný formulár pre klientov
 • Možnosť zdieľania ponúk z webu priamo na sociálnych sieťach
webová stránka realitybardejov.sk

Jednoduchá správa inzerátov vďaka WordPress modulu na mieru

Projekt realitybardejov.sk je webový portál pre realitnú kanceláriu pôsobiacu v Bardejove. Realitná kancelária Reality Bardejov zabezpečuje predaj, prenájom, kúpu nehnuteľností a developerské projekty. 

Cieľom bolo vytvoriť modernú webovú stránku na publikovanie realitných ponúk s dôrazom na prehľadné filtrovanie ponúk, jednoduchú správu inzerátov a možnosťou budovania silného brandu. Web realitybardejov.sk je postavený na platforme WordPress, ktorá bola po dôkladnej analýze a vypočutí potrieb klienta vyhodnotená ako najlepšia voľba. Napriek silným možnostiam Wordpessu, boli niektoré časti webovej stránky upravené modulom na mieru, podľa špecifických požiadaviek klienta.

Pred vytvorením vlastného webu inzerovala realitná kancelária Reality Bardejov svoje ponuky cez iný realitný portál, kde však už pociťovala obmedzené online možnosti vlastnej prezentácie a obmedzené možnosti budovania vlastnej značky. 

Dizajn portálu navrhnutý pre intuitívnu navigáciu a prehľadnú filtráciu ponúk 

Prvým krokom pred samostatným zahájením projektu bola dôkladná analýza potrieb a požiadaviek klienta/partnera. Po úvodnom meetingu a stanovení kritérií sme sa zhodli na platforme WordPress a custom úpravách pomocou moderných technológií a frameworkov. Následne tím dizajnérov pripravil dizajn manuál na mieru, ktorý bol orientovaný na jednoduchú navigáciu, prívetivé užívateľské rozhranie, prehľadnú filtráciu, moderný štýl, relevantné usporiadanie detailu ponuky s podrobne a jasne uvedenými informáciami o inzeráte. Web realitybardejov.sk má aj funkciu zobrazovania podobných ponúk podľa druhu realít, ktoré zákazník vyhľadával.

Administračný systém umožňuje rýchly proces publikovania a úpravy inzerátov

Vlastný administračný systém s modulom na mieru umožňuje klientovi efektívny a rýchly proces publikovania a správy realitných inzerátov. Klient má prístup k administrácii, v ktorej môže vytvárať a upravovať inzeráty, určiť TOP ponuky a spravovať štítky ako rezervované, predané... Súčasťou administrácie je aj štatistický prehľad o zobrazení jednotlivých inzerátov.

reality bardejov administracny system
mobilná verzia web stránky realít

Zvýšenie konverzného pomeru až o 47% vďaka optimalizácii pre mobil

 • Optimalizácia pre mobilné zariadenia: Vďaka optimalizácii  responzívnej verzie pre mobil je realitný portál prehľadný a ľahko použiteľný, čo zvýšilo konverzný pomer až o 47%.
 • Zlepšenie používateľskej skúsenosti: Klienti si pomocou intuitívneho filtra a jednoduchej orinetnácie rýchlo vyhľadajú ponuku ideálnu pre ich potreby.
 • Dôkladne premyslené usporiadanie prvkov: Celý webový portál pre reality má aj dôkladne premyslené usporiadanie všetkých prvkov na vyvolanie akcie (CTA). 
 • Zvýšenie povedomia a budovanie značky Reality Bardejov: Webová stránka priťahuje značnú návštevnosť a posilňuje možnosť budovania online identity realitnej kancelárie a jej ponúk. 

Vloženie videa z Youtube, zobrazenie lokality na mape a zdieľanie inzerátu

 • Detailné stránky inzerátov: Detailné stránky inzerátov obsahujú textové parametre, lokalitu na mape, galériu fotiek, možnosť vloženia videa z YouTube a možnosť zdieľania ponuky na sociálnych sieťach.
 • Prehľadný zoznam inzerátov: Inzeráty sú filtrovateľné podľa lokality, druhu, typu, novostavby, ceny a rozlohy.
 • Kontaktný formulár: Klienti môžu kontaktovať realitnú kanceláriu prostredníctvom kontaktného formulára.
 • Dopytový formulár prehliadky nehnuteľnosti: Zákazník má v prípade záujmu možnosť vyplnenia dopytového formuláru priamo na webe.

 

 

Web ralitybardejov.sk je úspešným príkladom toho, ako môže moderná a funkčná webová stránka pomôcť realitnej kancelárii zefektívniť jej prácu a posilniť jej online identitu. Webová stránka spĺňa všetky požiadavky klienta a ponúka zákazníkom jednoduchú orientáciu a filtrovanie ponúk. 

inzerat na realitnom portali
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák