Webové sídlo firmy

Mudrkanuch.sk

Prezentačná webová stránká pre lekára so službou online objednania, ktorá vznikla po spoločnej konzultácii s klientom a s ohľadom na jeho požiadaky.
logo

Kto je Mudrkanuch.sk?

Mudrkanuch.sk je ambulancia, ktorá poskytuje všeobecnú zdravotnú starostlivosť pre dospelých. V ambulancii sa okrem základnej všeobecnej ambulantnej starostlivosti, poskytujú medicínske služby, ktoré majú svoj špecifický rast a vývoj.

Je to vďaka sústavnému vzdelávaniu tímu s dlhoročnou praxou v multidisciplinárnom odbore, v absolvovaní postgraduálnych certifikovaných kurzov, publikačnej a prednáškovej činnosti v rámci odbornej spoločnosti SSVPL s využitím ekonomických možností štrukturálnych fondov v rámci reštrukturalizácie zdravotníckych zariadení.

Ako sme začali

Po konzultácií s klientom bola podľa jeho požiadaviek vytvorená štruktúra webu.

Štruktúra web stránky je dôležitým aspektom kvality celých webových stránok. V tomto prípade bola vytvorená viacstupňová štruktúra, ktorá sa skladá z hlavného menu a podstránok. Do ľavého horného rohu sa pridalo logo, ktoré vás vždy prevedie na hlavnú stránku.

Vytvorené boli odkazy na personalizované profily s detailnými informáciami o lekároch, po kliknutí na ich fotografiu

nahlad webu homepage
nahlad webu online objedanie

Online objednanie

Vytvorené boli odkazy na personalizované profily s detailnými informáciami o lekároch, po kliknutí na ich fotografiu

Stránka je prispôsobená pre mobilné zariadenia, tablety a počítače. Vášmu zariadeniu sa prispôsobia texty, ale aj fotogaléria. Vytočiť číslo alebo ihneď poslať email je teraz možné priamo z vášho mobilu.

Na tejto stránke je vytvorená sekcia „online objednanie“, kde je možné vybrať si z dvoch formulárov na vyplnenie podľa potreby.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák