autozeriavy logo

Kto je Autozeriavypodlesny.sk?

Firma autozeriavypodlesny.sk vznikla v roku 2005. Podnikanie bolo založené na základe osobných skúseností a dlhoročnej praxe s manipulačnou a zdvíhacou technikou. Firma momentálne disponuje piatimi mobilnými žeriavmi s maximálnymi nosnosťami od 20 do 35 ton, dvoma hydraulickými rukami s vyklápačmi a nosnosťami od 6 do 10 ton. Stavebná spoločnosť je kapacitne a odborne spôsobilá poskytovať komplexné služby v oblasti zdvíhacej techniky. Bohaté skúsenosti tímu a majiteľa spoločnosti v stavebnej a manažérskej činnosti sú predpokladom pre konkurencieschopnú realizáciu požadovaných prác. Dnes majú za sebou mnoho vydarených projektov a realizácii stavieb rôzneho formátu, od striech rodinných domov a hál, oplášťovacích prác, cez diaľničné mosty až po pokládky železobetónových nosníkov.

Návrh štruktúry webu + programovanie (tvorba webu)

Cieľom štruktúry webu bolo navrhnúť jednoduché a prehľadné rozloženie, aby daný návštevník našiel najdôležitejšie informácie (služby, ponuka strojov, kontakt). Základ celého systému tvorí WordPress CMS.

Frontend programátor riešil úpravu web stránky podľa vybratej šablóny, ktorú sme prispôsobili požiadavkám klienta. Po hlavnej stránke sme kládli veľký dôraz na kategóriu a detail strojov, kde sme chceli vyzdvihnúť klientov vozový park. Nezabudli sme ani na responzivitu web stránky ako aj na integráciu bezpečnostného SSL certifikátu.

autozeriavy nahlad webu
autozeriavy image nahlad vyhladavanie

SEO audit (analýza kľúčových slov) a offPage optimalizácia

Analýza kľúčových slov zahŕňa všetky relevantné kľúčové slová, ktoré sa viažu k webu, roztriedené do kategórii a zoradené podľa vyhľadávanosti

offPage optimalizácia zahŕňala: 

  • Detailná kontrola Google Analytics a prípadné dodatočné nastavenie
  • Prepojenie Google Search Console a kontrola nastavení/nastavenie
  • Analýza návštevnosti
  • Technická analýza webu
  • Návrhy presmerovaní stránok
  • Stratégia získavania odkazov
  • Analýza obsahu stránky
  • Publikovanie odkazov