minibus cars logo

Kto je minibuscars.sk

Spoločnosť pôsobí na trhu vnútroštátnej nepravidelnej autobusovej dopravy. Východoslovenský prepravca, ktorého zámerom je poskytovanie bezpečných služieb v rámci prenájmu autobusov a mikrobusov. Minibuscars sa zameriava najmä na prepravu menších skupín osôb. Ponúkajú krátke i dlhé transfery, transfery vnútroštátne aj zahraničné a prepravu 7 dni v týždni a 24 hodín denne pre rôzne príležitosti.

Aké boli požiadavky klienta?

  • prezentačný web na platforme WordPress
  • tvorba/redizajn loga
  • odladená responzibilita pre mobily a tablety
  • jednoduchý kontaktný formulár pre získanie dopytov + antispamová ochrana Google reCapcha
  • dizajnovo prezentujúci vozový park
wordpress logo
minibus cars web

Naše riešenie - výsledok

Cieľom štruktúry webu a wireframe (rozloženie stránky) bolo navrhnúť jednoduchý a prehľadný web, aby daný návštevník našiel najdôležitejšie informácie (služby, vozový park, kontaktný formulár v prípade nezáväznej cenovej ponuky). Základ celého systému tvorí WordPress CMS. Frontend programátor riešil úpravu web stránky podľa vybranej šablóny, ktorú sme prispôsobili požiadavkám klienta. Po hlavnej stránke sme kládli veľký dôraz na vozový park.

Samozrejmosťou bola aj responzivita, nakoľko vačšina ľudí vyhľadáva stránky podobného typu cez mobil, tzn. nesmeli chýbať hneď klikateľné kontakté údaje (telefón, email). Pri záverečnej fáze sme zhodnotili spoločne s klientom, že je potrebný aj redizajn loga, dodatočne sme vytvorili nové logo , ktoré tvorí primárne názov a ikona autobusu. Farby loga sme prispôsobili tak, aby boli v súlade so stránkou. 

Homepage

hlavna stranka minibuscars

Detail vozidla

detail vozidla minibuscars