salezianske mladeznicke stredisko pobavi

O projekte pobavi.sk

Projekt Pobavi začínal ako štandardná výmena staršieho webu na nový. Klient mal pripravenú testovaciu verziu, avšak spolupráca s predchádzajúcou agentúrou sa ťahala skoro 4 roky, rozhodol sa osloviť WAME. Pri našej spolupráci sa však ukázal veľký potenciál automatizovania niektorých procesov, ktoré sme aplikovali do web stránky. Prezentačný web saleziánskej rodiny v Bardejove o ich činnosti a aktivitách pre mladých. Web je postavený na CMS WordPress.

Dôraz na UX/UI

Starý web nemal žiadnu štruktúru, nemal tiež žiadne sekcie a všetky stránky boli v podstate na jednej úrovni. Na novom webe sme po konzultácií s klientom vytvorili kompletnú štruktúru webu, kde sú 4 hlavné sekcie, ktoré majú pod sebou ďalšie stránky na nižších úrovniach (kostoly, články, atď.). Veľký dôraz sme kládli na rýchly prístup, nakoľko organizácia zastrešuje viaceré činnosti. Cieľom UX bolo dosiahnuť, aby boli rozhrania praktické, zatiaľ čo UI ich robí krásnymi prostredníctvom ikony, tlačidiel, obrázkov a všeobecného štýlu dizajnu.

ux dizajn pristupu
seo optimalizacia web stranky

Migrácia dát – zachovanie pozícií v Google

Veľmi dôležité bolo nezabudnúť aj na SEO/Google. Riešili sme zachovanie SEO optimalizácie a zabezpečili plynulé presmerovanie URL adries zo starej štruktúry na novú. Vyriešili sme hlavné presmerovanie, pretože starý web existoval na URL adrese pobavi.sk/wp/, teda presmerovali sme na krajšiu a jednoduchú verziu pobavi.sk. Presmerovanie či zachovanie URL je dobré pre váš web alebo e-shop, aby ste sa vyhli 404 stránkam. V prípade, ak je ich veľa, Google Vás môže penalizovať a posunúť na nižšie pozície vo výsledkoch vyhľadávania. Aby sme sa tomu vyhli, napojením na Google Search Console, sme odhalili 404ky, ktoré sme opravili správnym presmerovaním. Súčasťou migrácie dát boli nielen obrázky, ale aj dokumenty.

Automatizácia procesov a aktualizácia dát na webe

Súčasťou riešenia bolo zjednodušiť proces správy web stránky. Klient už interne spravoval Google kalendár a Youtube kanál. Cieľom bolo prepojiť podujatia a sv. omše s Google kalendárom a videá s Youtube kanálom. Na web stránke sa zobrazujú aktuálne najbližšie podujatia, najnovšie pridané videá, ktoré sa pravidelne v časových intervaloch aktualizujú. Správcovi tým pádom stačí pridať obsah na jednom mieste, čím má ušetrenú prácu i čas. Poslednou špeciálnou funkciou bolo vytvorenie pokročilej správy prístupových práv užívateľov. V rámci administrácie web stránky majú viacerí užívatelia prístup, tí majú však limitovaný obsah a články. Užívateľ spravuje len svoju sekciu, má však obmedzený prístup a tieto práva dokáže zmeniť len administrátor.

automatizacia procesov na web stranke
Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek