ocna optika

O projekte Optitom

Primárnym cieľom bolo vytvorenie modernej web stránky s možnosťou aktualizovania obsahu. Jednoduchá a prehľadná orientácia pre našich klientov. Sekundárnym cieľom bolo, aby sa klienti objednávali zväčša online cez internet než telefonicky, aby sa zdravotný personál mohol pokojne a nerušene venovať svojej odbornej práci. Prezentačný web pre očnú optiku s ambulanciou v meste Bardejov. Web je postavený na CMS WordPress.

 

Realizácia – dôraz na UX/UI

Po konzultácii s klientom bola vytvorená štruktúra webu. Štruktúra stránky a rozloženie jednotlivých prvkov je veľmi dôležitým aspektom kvality všetkých webových stránok. Pripravili sme wireframe stránky, tzv. náčrt/skice, ktoré po schválení klientom sme premenili na pekný moderný grafický dizajn. Už pri wireframe sme mysleli na umiestnenie odkazov na objednávacie formuláre vo forme CTA tlačidiel.

Po ukončení analytickej fázy sme prešli na programovanie a vývoj beta verzie. Po dokončení PC verzie sme vyladili responzivitu pre mobil/tablet. Nezabudli sme ani na základné nastavenie onPage SEO, rýchlosti a cookies lišty. Po finálnom doladení a spustení sme web spustili do ostrej prevádzky.

Formuláre e-recept a online objednanie

Pri analytickej časti sme kládli veľký dôraz na to,  aby sa návštevníci rýchlo a jednoducho dostali do sekcie "Objednanie e-receptu" a "Online rezervácie". Formuláre sa skladajú len z nevyhnutných základných informácií, aby neboli zbytočne dlhé a komplikované. V prípade obsadenia termínov je možné formulár Online rezerváciu vypnúť.

 

Vyjadrenie klienta

Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov. MUDr. Eva Bednárová

web pre ocnu ambulanciu
Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek