Ukážky administrácie systému

Efektívne vytváranie a editácia produktov na jednej strane

Tabulátorom je možné rýchlo preklikať všetky potrebné polia. Každému produktu nastavíte viaceré kategórie zaradenia. 3 rôzne kódy produktu - SKU ako interný kód, PLU z pokladne alebo typizovaný EAN. To do kedy sa zobrazia produktom štítky NOVINKA alebo ODPORÚČANÝ si nastavíte dátumom. Hmotnosť produktu a jeho jednotky sa prepočítavajú v celkovej váhe objednávky čo má vplyv na ceny dopravy. Produktové parametre si viete predvoliť a zapisovaním nových hodnôt si ich systém pamätá a pri opakovanom vkladaní ich už ponúka ako predvolené. Cenotvorba s kompletnou históriou zmien ceny, s možnosťou zadávať vo viacerých cenových skupinách. Skladové informácie rozdelené podľa variant pre viaceré sklady s voľbou dostupnosti tovaru, ktorá sa zobrazí na produktovej stránke alebo aj v exporte pre Heureku. Popisy editovateľné pomocou editora podobnému Microsoft Word a nakoniec hromadné nahrávanie obrázkov produktu ktoré je možné drag&drop zoradiť. 

Medzi rozšírujúce nastavenia patrí zobrazovanie v Heureka.sk, alebo tiež cena za preklik v Heureka.sk. SEO nastavenia potrebné pre kvalitný obsah a pridávanie súvisiacich / príbuzných produktov cez rýchlo autocomplete vyhľadávanie v katalógu existujúcich produktov.

Vytváranie produktu

Prehľad prijatých objednávok so štatistikou po prihlásení do systému

Hneď na hlavnej stránke po prihlásení do systému máte možnosť vidieť prijaté objednávky v daný deň. Tabuľka môže zobrazovať informácie o zákaznikoch, doprave, platbe, sumách alebo faktúrach. Štatistiky v prehľadných grafoch spočítavajú hodnoty a počty objednávok podľa ich stavov, čo je vidieť farebne odlíšené. V prípade integrácie prepojenia s kuriérmi je k dispozícii aj modul napr. pre DHL kde na pár klikov odošleme objednávky do DHL, vytlačíte štítky a uzavriete deň potvrdením pre kuriéra. 

Objednavky v systéme WAME admin CMS


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek