Mobilné a webové aplikácie

Prehľad investičných projektov – Greenfields

Mobilná aplikácia Greenfields, v ktorej majú investori svoje investície pod kontrolou. Poskytuje detailné informácie o stave projektu.

Aplikácia Greenfields informuje investorov o stave projektu

Aplikácia Greenfields vznikla na základe požiadavky nášho klienta, ktorý realizuje investičné projekty stavebného charakteru. Projekty sú financované investormi, ktorí takýmto spôsobom zhodnocujú svoje finančné prostriedky. Aplikácia tak mala splniť základnú funkciu – detailne informovať investorov o stave spoločnosti, stave projektu a zdieľať všetky potrebné informácie prebiehajúceho projektu, vrátane fotodokumentácie a videodokumentácie celého procesu výstavby.

Upozornenie PUSH notifikáciou

Hlavnou funkciou aplikácie je poskytnúť potrebné informácie investorom o stave investičného projektu. Na nové dôležité informácie upozorňuje PUSH notifikácia, ktorá je odoslaná klientom podľa výberu odosielateľa – všetkým alebo investorom prislúchajúcim k danému projektu, resp. danej investičnej spoločnosti.

 

Informačný systém pre investorov

Ďalšou podstatnou požiadavkou bolo vytvoriť administračný systém, ku ktorému má prístup okruh vybraných ľudí na jeho správu, ktorí zároveň zasielajú PUSH-ky vybraným investorom-klientom. Podľa potrieb je možné vytvárať a manažovať jednotlivé spoločnosti, ktoré sa venujú developmentu nehnuteľnosti, zároveň administrátor v rámci spoločnosti vytvára stavebné a investičné projekty, ktoré daná spoločnosť realizuje. Pridanou hodnotou je časová os projektov, pričom vlastník systému má právo vytvárať jednotlivé kroky „timelinu“ projektu, upravovať ich poradie, čím sa vytvára a upravuje životný cyklus projektu chronologicky.

Moderný framework, hybridná aplikácia

Aplikácia je dodaná na Androide ako aj na iOS. Okrem základného PHP Laravel backend s rest API, Laravel Nova GUI a vue.js framework frontendu, bola na tomto projekte využitá aj Google firebase technológia, ktorá zabezpečuje zasielanie push notifikácií. Zároveň sme sa museli integrovať na SMS bránu, v tomto prípade sme odporučili klientovi SMS bránu Mitto. Administračný systém je vytvorený na technológii Laravel Nova a notifikácie sú zabezpečené komponentom „custom push“.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák