Mobilné a webové aplikácie

EBrick – Všetko o stavebníctve na jednom mieste

Portál eBrick je multifunkčná zóna, ktorá združuje stavebníkov, stavebné firmy a zákazníkov, ktorí hľadajú stavebné služby.
ebrick web mockup

Čo je eBrick?

Portál eBrick je portál, ktorý združuje stavebníkov, stavebné firmy a zákazníkov, ktorí hľadajú stavebné služby. Portál typu ponuka-dopyt s funkciami katalógu firiem, vzdelávacích blogov, cez integrovaný chat pre komunikáciu k otvorenému dopytu. To všetko a ešte viac funkcií sme vytvorili s kompletným administračným systémom a moderným frontendom v technológiách Laravel Nova + Vue.js + API komunikácia týchto dvoch celkov.

Dopyt – vytvor, vyhľadaj, reaguj

Zákazníci majú prístup k vytváraniu dopytov. Zvyčajne vytárajú dopyty ak potrebujú niečo postaviť, prerobiť, alebo iba s niečím poradiť. Firma získava rýchly prístup ku vyhľadávaniu dopytov, na ktoré môže reagovať a získať tak pomocou portálu eBrick veľa zákazníkov.

Integrovaný chat – rýchla komunikácia medzi firmou a zákazníkom

Registrovaní používatelia majú prístup ku integrovanému chat systému, ktorý zabezpečuje okamžitú komunikáciu medzi firmou a zákazníkom. Firma, ktorá reagovala na dopyt sa vie ihneď spojiť so zákazníkom a dohodnúť sa na ďalších podmienkach spolupráce. Komunikácia prebieha Realtime, čo znamená, že ak odošlete správu, druhá strana ju obdrží takmer okamžite. Chat sa dá rozšíriť aj na skupinové rozhovory.

ebrick integrovany chat system realtime
ebrick schvalovaci system clankov

Majte prehlaď o článkoch, ktoré píšu vaši zákazníci

Vytvorili sme schvaľovací systém blogov, ktorý dáva možnosť administrátorovi stránky dohliadať na obsah článkov, ktoré vytvárajú používatelia. Pomocou tohto systému môže administrátor ľahko udržiavať kvalitný obsah stránky a tým aj zlepšovať silu svojho SEO.

Autor článku môže požiadať o schválenie a zverejnenie svojho článku. Administrátor má možnosť blog schváliť (článok bude automaticky uverejnený na webe), odmietnuť s možnosťou opravy, alebo definitívne odmietnuť bez možnosti ďalšej opravy.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák