Mobilné a webové aplikácie

EDUZO – nauč sa iný jazyk

Webová a mobilné aplikácia pre registrovaných užívateľov, ktorí majú chuť a odhodlanie učiť sa nový jazyk formou balíčkov slov.
eduzo home page screen

EDUZO – nauč sa iný jazyk

Eduzo je web aplikácia, ktorá má slúžiť pre registrovaných učiteľov a študentov na učenie cudzích jazykov formou balíčkov slov, ktoré sú tvorené administrátorom.

Skupiny študentov

Učiteľ ma možnosť vytvárať a spravovať triedy (skupiny) žiakov. Či už sú študenti rozdelení podľa ich úrovne vedomostí, alebo podľa triedy, študenti sa vedia pridávať do skupín pomocou kódu skupiny, ktorý im zašle učiteľ. V jednotlivých skupinách vie učiteľ určovať balíčky, ktoré majú študenti študovať, alebo vytvárať a priraďovať testy.

eduzo studijne skupiny list
eduzo ucenie sa formou vyberu spravnej odpovede testy

Štúdium balíčkov

Študent sa učí nove slová, zadáva správne odpovede a označuje, či bol pre neho preklad jednoduchý, alebo zložitý. Podľa tohto bude systém vyhodnocovať individuálne pre každého študenta ako často mu má dané slovo opakovať, až do dobu, kedy bude pre neho ľahké a prestane sa mu ponúkať v rámci akýchkoľvek balíčkov.

Otestuj svoje vedomosti

Po vytvorení testu učiteľom, sú študenti notifikovaní emailom o pridaní nového testu. Študent má po spustení testu určité obmedzenia

eduzo testy vyplnanie
vue laravel technologie

Vue + Laravel

Prečo Vue.js?

Ak hľadáte technológiu na dlhodobý vývoj, Vue.js je tou správnou voľbou. Je všestranný, rýchly, ale jeho hlavnou výhodou je jeho progresivita. Stojí za ním veľká a silná komunita, podpora a neustále sa vyvíja a zlepšuje. Pomocou neho vieme dosiahnuť požadované výsledky veľmi rýchlo a efektívne.

Prečo Laravel?

Podobne ako pri Vue.js, za Laravelom stojí veľká komunita, ktorá neustále zlepšuje a rozširuje možnosti, ktoré Laravel ponúka. Jeho najdôležitejšia vlastnosť je poskytnutie prvotriednej bezpečnosti pre vaše aplikácie. Taktiež podporuje rýchlu a jednoduchú migráciu databázy a dokáže tak eliminovať riziko straty údajov.

Pripravené na rast do mobilnej aplikácie…

Neustále hľadáme nové a nové riešenia, ktoré nielenže uľahčia prácu nám, ale hlavne aj šetria čas a peniaze našim klientom. Pri vývoji sa snažíme nazrieť aj do budúcnosti aby sme lepšie pochopili zámer vývoja daného webu, či aplikácie.

Našim cieľom nie je len vytvoriť produkt podľa zadania, ale stále komunikujeme s klientmi o zlepšeniach, či už na strane dizajnu, alebo na strane “business“ logiky.

Pri vývoji webových aplikácii sa za pomoci Vue.js snažíme vytvárať znovupoužiteľné komponenty,  čo nám dáva výhodu pri budúcom vytváraní mobilných aplikácii. Kombináciou Vue.js a hybridných mobilných aplikácii dokážeme rýchlo a kvalitne dosiahnuť vytvorenie mobilnej aplikácie a pokryť tak ďalšiu platformu, čo vedie k získaniu nových zákazníkov.

eduzo mobil nahlad
wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Ďalšie referencie a prípadové štúdie

Čo o nás hovoria partneri

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák