Webové funkcie a pluginy

Vytvorenie webových stránok

Počas našej 10 ročnej praxe sme pracovali už na stovkách projektov s cieľom priamo zarábať, alebo získavať dopyty pre svoj obchod.
V rámci nášho prístupu venujeme projektom maximálnu osobitnú pozornosť za účasti profesionálneho projektového manažéra či už ide o návrh architektúry webu, call to action, až po dizajn a obsah webu.

I po uvedení do prevádzky zostáva pre vás projektový manažér k dispozícii pre ďalšiu podporu, aktualizácie a prípadné úpravy.

S tímom WAME môžete očakávať profesionálny partnersky prístup, individuálnu starostlivosť a výsledky, ktoré presahujú vaše očakávania.

Podrobný popis riešenia

Na začiatok nás čaká úvodná konzultácia Vašich požiadaviek a analýza konkurencie. Zodpovedáte otázky ktoré potrebujeme vedieť na základe naších dlhoročných skúseností. Navrhneme štruktúru webu, nakreslíme rozloženie prvkov webu (tzv. wireframe). Pripravíme texty a obrázky. Súčasťou našej práce je aj  zabezpečenie servera, administračný CMS systém. Web naplníme obsahom podľa wireframe a štruktúry.  Odladíme mobilnú verziu a responzivitu. Odladíme onPage SEO. Odladíme výkon. Zaškolíme vás do obsluhy administrácie webu, ktorý si môžete upravovať jednoducho pomocou administrácie.

Aplikovali sme to na tomto projekte

Čo o nás hovoria klienti

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák