Webové funkcie a pluginy

Tvorba prezentačnej webstránky s kalkuláciou

Ak je nevyhnutnou súčasťou vášho business plánu web s kalkuláciou cien, rozmerov alebo iných atribútov, spôsob ako informovať vašich potenciálnych zákazníkov o produktoch a službách, ktoré poskytujete, tak web s kalkulačkou je to najlepšie riešenie. Poskytneme úvodnú konzultáciu, kde si ozrejmíme vaše potreby a požiadavky. Následne vypracujeme personalizovanú cenovú ponuku a po odsúhlasení prechádzame do procesu analýzy, návrhu, programovania, testovania, schvaľovania a nasadenia.

Podrobný popis riešenia

Tvorba prezentačnej webstránky s kalkulačkou je jedinečný spôsob, ako predstaviť svoje služby alebo produkty zákazníkom a zároveň umožniť  interaktívne využívanie kalkulačky na získanie odhadu cien, nákladov alebo iných parametrov. Využívajú ju napríklad bankové portály, weby poisťovní, nehnuteľností a iné. Naši skúsení dizajnéri a vývojári pracujú s vami na vytvorení atraktívneho a funkčného dizajnu webstránky, ktorý nebude náročný na používanie, a zároveň bude odzrkadľovať vašu značku a poskytovať pozitívnu užívateľskú skúsenosť.

 

Ak hľadáte efektívny spôsob, ako informovať vašich potenciálnych zákazníkov o cenách, rozmeroch alebo atribútoch vašich produktov a služieb, zároveň ich chcete zaujať a ponúknuť im interaktívny nástroj, webstránka s kalkulačkou je tou správnou voľbou. Ide o nevyhnutnú súčasť vašej obchodnej stratégie, ktorá vašim zákazníkom prinesie pridanú hodnotu a umožní získanie odhadu cien a vám spokojných zákazníkov.

Pre koho je web s kalukláciou určený?

Prezentácia s kalkulačkou je ideálnym riešením pre firmy a živnostníkov, ktorí chcú:

 • Zjednodušiť a zefektívniť komunikáciu so zákazníkmi: Kalkulačka umožňuje zákazníkom získať rýchly a presný odhad ceny, rozmerov, termínu dodania či iných atribútov bez nutnosti kontaktovať firmu.
 • Zvýšiť konverzný pomer: Umožňuje zákazníkom urobiť informované rozhodnutie o kúpe produktu alebo služby rýchlo a priamo na webe.
 • Posilniť branding a imidž firmy: Prezentujte sa ako moderná a inovatívna firma, ktorá myslí na potreby svojich zákazníkov.

Ako vám vo WAME pomôžeme?

Prvým krokom je vstupná konzultácia, kde si detailne vypočujeme vaše potreby a požiadavky. Na základe týchto informácií vypracujeme personalizovanú cenovú ponuku, ktorá bude presne zodpovedať vašim očakávaniam. Keďže vieme, že každý biznis je jedinečný, naša práca je prispôsobená vašim individuálnym požiadavkám.

Konzultácia webovej stránky s kalkulačkou

Po odsúhlasení ponuky je druhým krokom detailná analýza. Náš tím skúsených dizajnérov a programátorov pracuje s vami na vytvorení atraktívneho a funkčného dizajnu webstránky. Naším cieľom je vytvoriť web stránku s kalkulačkou, ktorá nebude len vizuálne príťažlivá, ale bude aj ľahko ovládateľná a zároveň bude korešpondovať s vašou značkou.

analýza webu zákazníka

Po návrhu nasleduje fáza programovania, kedy sa vaša webstránka stáva skutočnosťou. Každý detail je starostlivo premyslený, prepracovaný a testovaný, aby sme zabezpečili, že váš web bude spoľahlivý a bezchybný.

Nakoniec po odsúhlasení nasleduje fáza nasadenia. Vaša webstránka je dôkladne overená a optimalizovaná, aby bola pripravená na získanie pozornosti a dôvery vašich zákazníkov.

webstranka s kalkulaciou cien
 • Úvodnú konzultáciu: Spoločne preberieme vaše potreby a požiadavky na webovú stránku a kalkulačku.
 • Vypracovanie cenovej ponuky: Na základe konzultácie vám vypracujeme perosnalizovanú cenovú ponuku.
 • Analýza a návrh: Naši vývojári a dizajnéri navrhnú optimálne riešenie webu a kalkulačky s ohľadom na vaše biznisové ciele a potreby.
 • Programovanie a testovanie: Naši skúsení programátori vyvinú web a kalkulačku podľa schváleného návrhu, ktorý sa otestuje.
 • Schvaľovanie a nasadenie: Po dokončení vývoja a testovania vám web a kalkulačku predvedieme a po schválení ich implementujeme do online prostredia.

Výhody webu s kalkuláciou od WAME:

 • Zjednodušuje komunikáciu: Zákazníci si sami vypočítajú cenu, rozmery, termín dodania a iné parametre.
 • Zvyšuje konverzný pomer: Zákazníci si rýchlejšie a ľahšie objednajú produkt alebo službu.
 • Posilňuje branding: Prezentuje firmu ako modernú a inovatívnu.
 • Pridaná hodnota: Zákazníci získajú takmer okamžite prehľad o cene a možnostiach konfigurácie čo má pre nich veľkú pridanú hodnotu.
 • Zlepšuje SEO: Kalkulačka môže zlepšiť pozíciu webu vo vyhľadávaní.

Praktické využitie:

Webstránky s kalkulačkou nájdete nielen v oblasti bankovníctva či poisťovníctva, ale aj v sektore nehnuteľností, stavebníctva, výroby produktov na mieru a ďalších odvetviach. Tieto kalkulačky umožňujú užívateľom interaktívne počítať a odhadovať ceny, náklady a ďalšie parametre, čím výrazne zjednodušujú rozhodovací proces a prinášajú im pridanú hodnotu.

Investícia do tvorby prezentačnej webstránky s kalkulačkou je investíciou do budúcnosti a uľahčenia vášho biznisu. S skúseným tímom sa môžete spoľahnúť na to, že vaša webstránka bude nielen vizuálne príťažlivá, ale aj plne funkčná a prispôsobená potrebám spoločnosti a vášho publika.

Využite naše skúsenosti a vyberte si kvalitného a profesionálneho partnera. Vyberte si WAME pre tvorbu vašej prezentačnej webstránky s kalkulačkou a poskytnite vašim zákazníkom jedinečný zážitok. Posuňte svoju firmu o level vyššie. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

Aplikovali sme to na tomto projekte

Čo o nás hovoria klienti

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák