Prepojenie e-shopu s ekonomickým a skladovým software MKsoft
 

Transformácia súborov

Automatizujeme a zefektívnime prácu s dátami vďaka KONVERTORU, ktorý vykoná všetku potrebnú prácu. Ušetríte svoj čas prenášaním dát od dodávateľov z XML, CSV alebo API!
 
ok  Spracujeme rôzne formáty súborov, ktoré potrebujete transformovať (XML, CSV, XLS, JSON, SQL, ...)
ok  Zabezpečíme, čo najvyššiu možnú rýchlosť transformácie dát
ok  Prístup na základe URL adresy, alebo priama integrácia do vášho e-shopu
 

Chcem Konvertor

 

Náš konvertor pre e-shopy spracuje niekoľko tisíc produktov každú hodinu do ERP systémov Money, Abra, MKsoft, a pre desiatky ďalších.

 

 

 

Pohodlnosť

S našim konvertorom sa nemusíte starať o nič. Stačí len dodať Váš súbor s dátami, stanoviť cieľový formát výstupného súboru a my ho vytvoríme za Vás.

Bezpečnosť

Zaistíme, aby súbor, ktorý ste nám dodali a výsledný súbor boli zabezpečené aj pri konverzii aj pri transfere medzi systémami.

Skúsenosť

Úspešne sme vytvorili konvertory do viacerých systémov. Najčastejšie prepájame platformy e-shopových systémov ako sú Magento, Prestashop, Opencart, Shoptet, ale aj mnohé iné.

Prístup

Výstupné súbory budú uložené na serveri po dobu akú potrebujete. K Vášmu výslednému súboru budete môcť pristúpiť pomocou URL adresy, ktorú od nás obdržíte.

Cieľové formáty

Konvertovali sme dáta pre rôzne ERP systémy (Money, Abra, MKsoft, Pohoda,...) ale aj mnoho iných formátov napr. pre Alza, Mall, eBay, Amazon a pod.

 

Čo je to konvertor?

Konvertor pochádza z latinského slova "converter", čo znamená doslovne “prevodník”.

Teda inak povedané, konvertor slúži k prevodu dát z jedného formátu do iného. Spracovaním dát môžu byť teda informácie automaticky upravované a prenášané do Vami požadovaného cieľového systému.

 

Transformovali sme dáta do požadovaných typov súborov pre viaceré služby:

 

konvertor examples

a mnoho ďalších...

Konvertor

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou a spracovali množstvo dát rôznych súborových typov.

Chcem analýzu spracovania dát zdarma


WAME admin CMS a WAME IS

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali niekoľko robusných informačných online systémov a najmä ecommerce projektov zameraných na predaj a konverzie.

Hlavnými systémami s ktorými dnes pracujeme je e-shopová platforma WAME admin CMS a platforma pre vývoj informačných systémov WAME IS ktorú sme dokonca vydali ako open source pre ďalších vývojárov.

Chcem vedieť viac o e-shopovej platforme

Primárnym cieľom je garancia kvality a nezávislosti dodaného systému pre našich klientov, nakoľko eliminujeme riziko vendor-lock (závislosť na jednom dodávateľovi) z pohľadu znalosti a prístupnosti zdrojového kódu informačného systému WAME IS a Nette frameworku na ktorom je postavený systém WAME admin CMS.

Chcem vedieť viac o WAME IS


Eastcubator Bardejov

Máme radi ľudí :-) šikovných ľudí, naladených na správnej vlne s kopou energie a nápadov. Aby sme sa nimi mohli obklopiť a motivovať sa navzájom, vznikla myšlienka vytvorenia prvého coworkingu v meste Bardejov. Myšlienka sa stala realitou začiatkom roka 2018 vďaka rozšíreniu projektu Eastcubator, ktorý začal v Košiciach, pokračoval o 2 roky v Prešove a o ďalšie 2 roky sme práve v Bardejove. Dnes ponúkame v našich priestoroch 4-6 voľných miest pre občasných, ale aj pravidelných jednotlivcov či tímy. Nevyberáme si ich podľa zamerania práce. Radi spoznáme rôznych kreatívcov, architektov, finančných poradcov, ale samozrejme aj iných developerov na voľnej nohe alebo s dlhodobým homeoffice.

Zisti viac
Eastcubator Bardejov

WebElement

V Bardejove a okolí vždý chýbal nejaký event kde by sa mohli stretávať e-shopari, prográmátori a marketéri. Stretávanie a tzv. networking považujeme za veľmi dôležitú súčasť života firiem aj jednotlivcov. Webelement je pravidelný večerný meetup, ktorý vznikol v Prešove približne v roku 2015 a úspešným spôsobom aktívne spája a edukuje komunitu programátorov a marketérov z okolia. Nadviazaním spolupráce s Coworkingom Eastcubator Prešov sme preniesli toto podujatie na pravidelnej báze do Bardejova s veľkým úspechom. Veď presvedčte sa sami...

Zisti viac
WebElement

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek