Prepojenie e-shopu s ekonomickým a skladovým software MKsoft
 

Transformácia súborov

Automatizujeme a zefektívnime prácu s dátami vďaka KONVERTORU, ktorý vykoná všetku potrebnú prácu. Ušetríte svoj čas prenášaním dát od dodávateľov z XML, CSV alebo API!
 
ok  Spracujeme rôzne formáty súborov, ktoré potrebujete transformovať (XML, CSV, XLS, JSON, SQL, ...)
ok  Zabezpečíme, čo najvyššiu možnú rýchlosť transformácie dát
ok  Prístup na základe URL adresy, alebo priama integrácia do vášho e-shopu
 

Chcem Konvertor

 

Náš konvertor pre e-shopy spracuje niekoľko tisíc produktov každú hodinu do ERP systémov Money, Abra, MKsoft, a pre desiatky ďalších.

 

 

 

Pohodlnosť

S našim konvertorom sa nemusíte starať o nič. Stačí len dodať Váš súbor s dátami, stanoviť cieľový formát výstupného súboru a my ho vytvoríme za Vás.

Bezpečnosť

Zaistíme, aby súbor, ktorý ste nám dodali a výsledný súbor boli zabezpečené aj pri konverzii aj pri transfere medzi systémami.

Skúsenosť

Úspešne sme vytvorili konvertory do viacerých systémov. Najčastejšie prepájame platformy e-shopových systémov ako sú Magento, Prestashop, Opencart, Shoptet, ale aj mnohé iné.

Prístup

Výstupné súbory budú uložené na serveri po dobu akú potrebujete. K Vášmu výslednému súboru budete môcť pristúpiť pomocou URL adresy, ktorú od nás obdržíte.

Cieľové formáty

Konvertovali sme dáta pre rôzne ERP systémy (Money, Abra, MKsoft, Pohoda,...) ale aj mnoho iných formátov napr. pre Alza, Mall, eBay, Amazon a pod.

 

Čo je to konvertor?

Konvertor pochádza z latinského slova "converter", čo znamená doslovne “prevodník”.

Teda inak povedané, konvertor slúži k prevodu dát z jedného formátu do iného. Spracovaním dát môžu byť teda informácie automaticky upravované a prenášané do Vami požadovaného cieľového systému.

 

Transformovali sme dáta do požadovaných typov súborov pre viaceré služby:

 

konvertor examples

a mnoho ďalších...

Konvertor

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou a spracovali množstvo dát rôznych súborových typov.

Chcem analýzu spracovania dát zdarma

Úspešné príbehy naších partnerov

Nové aj staršie projekty z oblasti ecommerce, online aplikácii a webových prezentácii na mieru

Zobraziť viac

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek