Po piatich rokoch meníme logo a definujeme našu identitu:
Ecommerce agentúra 

Zvyšujeme profesionalitu v ecommerce

Začínam trochu komerčným titulkom :-) Ten ale vystihuje podstatu celého tohto mailu o mojom osobnom a firemnom živote.
Stojí za prečítanie a preklikanie odkazov v ňom :-)

 
 

Mário Babej:
"čo je za mnou a kam smerujeme s WAME.sk?"

Nedávno uplynulo pomyselných 10 rokov počas ktorých sa profesionálne venujem programovaniu webových aplikácií, online svetu, e-shopom a za chvíľu 5 rokov oficiálnemu podnikateľskému životu. Za to obdobie som sa naučil že sedením v kancelárii sa veľa neposunie.

Prirodzeným rastom sa nám podarilo zostaviť funkčný ekosystém firmy WAME.sk v ktorej sa dnes venuje vývoju 6 fulltime, 7 parttime programátorov, grafický dizajnéri a starajú sa o vás dvaja manažéri Ivka a Dominik. Každý rok vzdelávame študentov na stáži, ktorí si pochvaľujú tento štart do ich programátorského života.

Stojíme za úspešnými e-shopmi ktoré neustále rastú, pomáhame im s automatizáciou procesov a vyvíjame ďašie funkcie ktoré uľahčujú ich život a rast. Náš vlastný WAME admin CMS systém stále rastie, pribúdajú nové funkcie a dokonca sme vytvorili novú platformu pre tvorbu informačných systémov na mieru - open source projekt WAME IS s ktorého vývojom sme strávili už viac ako 3500 hodín.
O mne a WAME.sk napísali aj v Slovak Business Agency (Národné podnikateľské centrum)
Článok o mojom podnikaní v Bardejove
 

2018: Nové aj rastúce projekty, vzdelávanie, coworking, sťahovanie, logo a nový web

Tento rok musím vyhodnotiť ako veľmi náročný no o to úspešnejší. Začínajúc existujúcimi projektmi akými je jeden z TOP eshopov s predajom bicyklov na Slovensku kubicasport.eu, bardejovský výrobca obuvi bosp.sk, alebo nový online editor na tvorbu fotokníh a kalendárov syyyr.eu


4x sme v roku 2018 zorganizovali vzdelávací večerný meetup Webelementpre programátorov a nadšencov online a ecommerce. Prezentoval som našu dlhoročnú prácu aj na Pecha Kucha night v Bardejovskej bašte, kde si prišlo prednášky vypočuť cez 140 ľudí.


Otvorili sme v priestoroch našich kancelárii prvý zdieľaný open space v Bardejove, tzv. coworking Eastcubator, kde ponúkame kancelárske miesto pre jednotlivcov a menšie skupiny za výhodných podmienok.

Pripravili sme sa na sťahovanie do nových modernejších, kreatívnejších a väčších priestorov na Priemyselnej ulici v areáli JAS kde nás nájdete cca. od polovice februára. Pozývame na kávu ;-)
Nové priestory WAME

Za čo som najviac rád, je že sme po 5-tich rokov redizajnovali logo a tiež vytvorili úplne nový web wame.sk, kde pribudlo množstvo nového obsahu, hlavne v popisoch naších služieb, niekoľko referencií v detailných prípadových štúdiach a množstvo nových odborných blogov. Ak chcete vedieť vždy o niečom novom, sledujte nás na Facebooku.
Blog WAME.sk - vzdelávame, informujeme, žijeme :-)
 

2019: 100% nárast

Vždy som chcel vedieť spracovať kompletný životný cyklus e-shopu od jeho návrhu, stratégie, grafiky, naprogramovania až po online marketing, PR, PPC, SEO. 

Uvedomujem si že pracovať na viacerých frontoch nie je 100% možné a rozumieť všetkým týmto témam vo vysokej kvalite takmer nemožné.

Preto som tento rok s dlhoročným partnerom Andrejom a Petrom z Bratislavy založil agentúru MONDAYS.online 
Andrej sa dlhé roky venuje online marketingu a webovým stránkam vo vlastnej agentúre a Peter pracuje ako SEO a PPC špecialista, do dnes aj v jednej z TOP slovenských marketingových agentúr na Slovensku.

K dnešnému dňu náš MONDAYS tím tvoria piati marketéri, dvaja obchodníci, Aďo, Peťo, ja a zvyšok tímu WAME.sk s ktorým dodávame naše e-shopové riešenie.
Za nejaký pol rok fungovania celkom úspech, nie? ;-)
 

Najzaujímavejšie články roku 2018 z nášho blogu

kubicasport.eu

Kubicasport.eu
case study

Prečítajte si detailnú prípadovú štúdiu o tom ako pracuje e-shop jedného z najúspešnejších predajcov bicyklov na Slovensku.
Čítať celú prípadovku

E-shop na mieru
prečo áno a kedy nie

Prečítajte si zaujímavý blog o tom čo obnáša vytvorenie e-shopu na mieru a pre koho je takéto riešenie určené.
Čítať celý blog

Plánujete e-shop?
Poradíme ako začať

Článok pre tých ktorí nad e-shopom ešte len premýšľate. Náš projektový manažér Dominik zhrnul základné veci nad ktorými sa treba zamyslieť.
Čítať celý blog