Podcast v TouchIT o Magento 2 a programovaní appiek

favicon-wame
touchit rozhovor
Prečo sme sa rozhodli pre e-shopovú platformu Magento 2 a ako je využiteľná pri automatizácii procesov v e-shope? Aké chyby a problémy vznikajú pri vývoji na mieru a s čím sa stretávame? Aj na tieto otázky nájdete odpovede v podcaste TouchIT.

Prečo sme sa rozhodli pre e-shopovú platformu Magento 2 a ako je využiteľná pri automatizácii procesov v e-shope?

Aké chyby a problémy vznikajú pri vývoji na mieru a s čím sa stretávame?

Aj na tieto otázky nájdete odpovede v podcaste ktorý sme spáchali v štúdiu významného Slovenského IT magazínu TouchIT.sk.

Podcast mal jednu z najväčších sledovaností v tejto téme, vrátane mnohých like-ov, tak veríme že bude zaujímavý na počúvanie aj pre Vás.

Podcast môžete počúvať zadarmo cez: Apple podcasty | Google podcasty | Spotify

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

Čo to vlastne je API rozhranie a prečo je potrebné ho zabezpečiť? Nikdy ste o tom nepočuli? Nevadí, v tomto článku sa dozviete viac.
V dňoch 27-28.2.2024 sme s WAME zdieľali naše know-how z vývoja webov Magento, Prestashop a webových i mobilných aplikácií na najväčšom e-commerce veľtrhu v Českej republike "CzechOn-lineExpo". Okrem príjemného stretnutia s dlhoročnými klientmi, sme spoznali aj nových partnerov, ich požiadavky na weby i aplikácie a odhalili sme smerovanie e-commerce trhu v najbližších rokoch.
Stretávame sa s klientmi, ktorí uvažujú medzi open-source, e-shopom na mieru alebo krabicovým riešením. Preto sme sa rozhodli venovať práve tejto téme na Ecommerce Bridge a objasniť si najčastejšie mýty a fakty. V našom blogu vysvetlíme čo vám jednotlivé riešenia môžu priniesť a v čom vás môžu v budúcnosti obmedzovať.