Podcast v TouchIT o Magento 2 a programovaní appiek

touchit rozhovor
Prečo sme sa rozhodli pre e-shopovú platformu Magento 2 a ako je využiteľná pri automatizácii procesov v e-shope? Aké chyby a problémy vznikajú pri vývoji na mieru a s čím sa stretávame? Aj na tieto otázky nájdete odpovede v podcaste TouchIT.

Prečo sme sa rozhodli pre e-shopovú platformu Magento 2 a ako je využiteľná pri automatizácii procesov v e-shope?

Aké chyby a problémy vznikajú pri vývoji na mieru a s čím sa stretávame?

Aj na tieto otázky nájdete odpovede v podcaste ktorý sme spáchali v štúdiu významného Slovenského IT magazínu TouchIT.sk.

Podcast mal jednu z najväčších sledovaností v tejto téme, vrátane mnohých like-ov, tak veríme že bude zaujímavý na počúvanie aj pre Vás.

Podcast môžete počúvať zadarmo cez: Apple podcasty | Google podcasty | Spotify

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

24. novembra 2023 sa o 00:00:01hod. rozbehne celosvetová reklamná kampaň roka - Black Friday. Veľa tovaru, úžasné zľavy a akcie, a hlavne veľký nápor kupujúcich na online trh. Veľká príležitosť výhodne nakúpiť a v neposlednom rade hlavne predať. Ako sa však na BLACK FRIDAY správne pripraviť z pohľadu e-shopu?
Samozrejme, že aj keď nie je možné zaručiť stopercentnú spoľahlivosť, tieto nástroje môžu poskytnúť užitočné informácie a recenzie od iných užívateľov. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako tieto aplikácie fungujú a čo je ich výsledkom.
Súčasná "rýchla" doba spôsobuje, že spotrebiteľ automaticky nakúpi tak ako vždy a pre nedostatok času neoveruje dôveryhodnosť e-shopu. V tomto článku Vám ponúkame pár tipov, ako postupovať pri odhalení nekalých praktík online predajcov. Tak poďme na to!