Čo je eBrick?

Portál eBrick je portál ktorý združuje stavebníkov, stavebné firmy a zákazníkov ktorí hľadajú stavebné služby. Portál typu ponuka-dopyt s funkciami katalógu firiem, vzdelávacích blogov, cez integrovaný chat pre komunikáciu k otvorenému dopytu. To všetko a ešte viac funkcií sme vytvorili s kompletným administračným systémom a moderným frontendom v technológiách Laravel Nova + Vue.js + API komunikácia týchto dvoch celkov.

ebrick logo
ebrick dopyt karta

Dopyt - vytvor, vyhľadaj, reaguj

Zákazníci majú prístup k vytváraniu dopytov. Zvyčajne vytárajú dopyty ak potrebujú niečo postaviť, prerobiť alebo s iba s niečím poradiť. Firma získava rýchly prístup ku vyhľadávaniu dopytov, na ktoré môže reagovať a získať tak pomocou portálu eBrick veľa zákazníkov.

Integrovaný chat - rýchla komunikácia medzi firmou a zákazníkom

Registrovaní používatelia majú prístup ku integrovanému chat systému, ktorý zabezpečuje okamžitú komunikáciu medzi firmou a zákazníkom. Firma, ktorá reagovala na dopyt sa vie ihneď spojiť so zákazníkom a dohodnúť sa da ďalších podmienkach spolupráce. Komunikácia prebieha Realtime, čo znamená že ak odošlete správu, druhá strana ju obdrží takmer okamžite. Chat sa dá rozšíriť aj na skupinové rozhovory.

ebrick integrovany chat system realtime
ebrick schvalovaci system clankov

Majte prehlaď o článkoch, ktoré píšu vaši zákazníci

Vytvorili sme schvaľovací systém blogov, ktorý dáva možnosť administrátorovi stránky dohliadať na obsah článkov, ktoré vytvárajú používatelia. Pomocou tohto systému môže administrátor ľahko udržiavať kvalitný obsah stránky a tým aj zlepšovať silu svojho SEO.

Autor článku môže požiadať o schválenie a zverejnenie svojho článku. Administrátor má možnosť blog schváliť (článok bude automaticky uverejnený na webe), odmietnuť s možnosťou opravy, alebo definitívne odmietnuť bez možnosti ďalšej opravy.