ebrick web mockup

Čo je eBrick?

Portál eBrick je portál, ktorý združuje stavebníkov, stavebné firmy a zákazníkov, ktorí hľadajú stavebné služby. Portál typu ponuka-dopyt s funkciami katalógu firiem, vzdelávacích blogov, cez integrovaný chat pre komunikáciu k otvorenému dopytu. To všetko a ešte viac funkcií sme vytvorili s kompletným administračným systémom a moderným frontendom v technológiách Laravel Nova + Vue.js + API komunikácia týchto dvoch celkov.

Dopyt - vytvor, vyhľadaj, reaguj

Zákazníci majú prístup k vytváraniu dopytov. Zvyčajne vytárajú dopyty ak potrebujú niečo postaviť, prerobiť, alebo iba s niečím poradiť. Firma získava rýchly prístup ku vyhľadávaniu dopytov, na ktoré môže reagovať a získať tak pomocou portálu eBrick veľa zákazníkov.

Integrovaný chat - rýchla komunikácia medzi firmou a zákazníkom

Registrovaní používatelia majú prístup ku integrovanému chat systému, ktorý zabezpečuje okamžitú komunikáciu medzi firmou a zákazníkom. Firma, ktorá reagovala na dopyt sa vie ihneď spojiť so zákazníkom a dohodnúť sa na ďalších podmienkach spolupráce. Komunikácia prebieha Realtime, čo znamená, že ak odošlete správu, druhá strana ju obdrží takmer okamžite. Chat sa dá rozšíriť aj na skupinové rozhovory.

ebrick integrovany chat system realtime
ebrick schvalovaci system clankov

Majte prehlaď o článkoch, ktoré píšu vaši zákazníci

Vytvorili sme schvaľovací systém blogov, ktorý dáva možnosť administrátorovi stránky dohliadať na obsah článkov, ktoré vytvárajú používatelia. Pomocou tohto systému môže administrátor ľahko udržiavať kvalitný obsah stránky a tým aj zlepšovať silu svojho SEO.

Autor článku môže požiadať o schválenie a zverejnenie svojho článku. Administrátor má možnosť blog schváliť (článok bude automaticky uverejnený na webe), odmietnuť s možnosťou opravy, alebo definitívne odmietnuť bez možnosti ďalšej opravy.

Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek