Čo sme celý rok robili – zhrnutie úspešného roka 2019

fotka clenov timu wame
Rok 2019 bol vo WAME náročný, ale úspešný. Aj keď sa nám nepodarilo splniť všetky ciele, rozhodli sme sa pre určité zhrnutie a uzavretie roku 2019. Napriek tomu sa nám podarili aj iné ciele. Napísali sme krátke zhrnutie toho čo sa nám v minulom roku podarilo. Pozrite si naše najzaujímavejšie programovacie a vzdelávacie aktivity.

Najvýznamnejšie aktivity roku 2019:

Sťahovanie do nových moderných priestorov

Jednou z najvýznamnješích udalostí bolo sťahovanie do nových priestorov, pretože staré priestory boli nedostačujúce. Presťahovaním sme získali modernejšie, kreatívnejšie a väčšie priestory. Od polovice februára sídlime na Priemyselnej ulici v areáli JAS.

Najzaujímavejšie články roku 2019 z nášho webu

eshop mk soft

E-shop prepojený s MK soft

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka kompletnému prepojeniu s ekonomickým nástrojom MKsoft. Prečítajte si detailnú prípadovú štúdiu. 

Čítať celú prípadovku

wame cms admin

Profesionálne e-shopové riešenie pre rastúce ecommerce firmy

Prečítajte si zaujímavý článok o tom, čo obnáša vytvorenie e-shopu na mieru na WAME CMS admin a pre koho je takéto riešenie určené.
Čítať celý článok

taxi dispecing senset

SENSET automatický taxi dispečing

Prípadová štúdia o aplikácii, ktorá sa zaoberá o telefonickým taxi dispečingom, riadeným automaticky bez dispečérky.
Čítať celú prípadovku

Marketing na sociálnych sieťach 

Na Facebooku sme mali 76 príspevkov, z toho na začiatku roka sme mali 460 like a k dnešnému dňu máme 504 likeov.

Najviac kliknutí dosiahol príspevok 80 osobností z biznisu a spoločenského ? života sa, vrátilo na svoje stredné školy? …. Celkovo získal 708 kliknutí a 112 reakcií.

Nové a rastúce projekty vo WAME.sk

Rok nebol pre nás jednoduchý, ale za to veľmi vydarený. Rastieme prirodzene a stabilne už 6 rokov. V rámci agilného vývoja sme sa aktívne venovali  existujúcim projektom:

 • jeden z TOP eshopov s predajom bicyklov na Slovensku kubicasport.eu,
 • bardejovský výrobca obuvi bosp.sk,
 • online editor na tvorbu fotokníh a kalendárov syyyr.eu,
 • automatizovaný dopytový portál pre tvorbu štúdijných materiálov vsprace.sk,
 • digitálna výroba pomocou 3D tlače h3d.sk.
 • vytvorili sme niekoľko nástrojov na prepojenie dát e-shopu s napr. Amazon, eBay, Mall, Alza, a mnoho iných
 • scrapper a parser webov, ktorý zozbiera dáta z niekoľko miliónov URL adries za deň

Nové projekty v číslach

projekty wame v cislach

Prípadové štúdie

Súťaž „Ukáž svoj web“ od Websupportu

Na 9. mieste sa v súťaži “Ukáž svoj web” umiestnila spoločnosť WAME.sk. Do súťaže sa prihlásilo takmer 400 krásnych webiek. Zložená porota pozitívne ohodnotila ako jeho dizajn, tak texty a copywriting. Výsledky súťaže nájdete TU.

Umiestnenie v sutazi

Vzdelávanie – zvyšujeme odbornosť a špecializáciu v e-commerce

Vo WAME me absolvovali desiatky školení, konferencií a kurzov. Dokonca náš CEO Mário Babej prednášal na Komenského univerzite v Bratislave o Open source eshopových platformách.

Cieľom bolo rozvinúť potenciál každého jednotlivca vo firme, či už v rámci projektového riadenia alebo technických zručností, navrhovať zlepšenia e-shopového systému WAME admin CMS a tiež zefektívnenie procesov realizácie klientskych aj interných projektov.

V tomto roku sme 3krát zorganizovali vzdelávací večerný meetup Webelement. Aktívne spájanie e-shoparov, programátorov a marketérov z okolia sme považovali za veľmi dôležitú súčasť našej firmy v minulom roku.

konferencia future now
ako vybudovat uspesny eshop
webelement v bardejove
timove skolenie wame

Magento2 – open source riešenie

Uvedomujeme si, že CMS WAME Admin nie je pre všetkých klientov ideálne riešenie, preto sme začali aktívne pracovať na Magento2 eshopoch. Zároveň chceme rozšíriť naše pôsobenie na Slovensku i v zahraničí, získať nových klientov a pomáhať klientom rásť.

eshop na magento

Chcem e-shop na Magento

Rok 2020 (čo ďalej)?

Naše ciele v skratke: 

 • Aktívny a úspšený vývoj s open source riešením Magento2
 • 25% nárast vzdelávania a voľnočasových aktivít
 • 20% nárast aktivity v rámci blogov a príspevkov na sociálne siete
 • 30% nárast tímu
 • 50% nárast nových projektov
 • plánujeme zaviesť a spravovať vlastné servery, ktoré sú potrebné pri riešení Magento2
 • novým a existujúcim klientom plánujeme ponúknuť a integrovať doplnkovú službu automatizované testovanie webu/e-shopu (Selenium)
 • zvýšiť odbornosť firmy prostredníctvom certifikácie pre Magento2

Ďakujeme všetkým klientom za podporu, dôveru, ústretovosť a ochotu, ľudskosť a pochopenie. Pri tejto príležitosti si vám dovoľujeme popriať zdravím a úspechmi vyplnený rok 2020!

Chcem byť súčasťou spolupráce!

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

Čo to vlastne je API rozhranie a prečo je potrebné ho zabezpečiť? Nikdy ste o tom nepočuli? Nevadí, v tomto článku sa dozviete viac.
V dňoch 27-28.2.2024 sme s WAME zdieľali naše know-how z vývoja webov Magento, Prestashop a webových i mobilných aplikácií na najväčšom e-commerce veľtrhu v Českej republike "CzechOn-lineExpo". Okrem príjemného stretnutia s dlhoročnými klientmi, sme spoznali aj nových partnerov, ich požiadavky na weby i aplikácie a odhalili sme smerovanie e-commerce trhu v najbližších rokoch.
Stretávame sa s klientmi, ktorí uvažujú medzi open-source, e-shopom na mieru alebo krabicovým riešením. Preto sme sa rozhodli venovať práve tejto téme na Ecommerce Bridge a objasniť si najčastejšie mýty a fakty. V našom blogu vysvetlíme čo vám jednotlivé riešenia môžu priniesť a v čom vás môžu v budúcnosti obmedzovať.