Celá firma WAME sa kompletne presťahovala do nových priestorov. Naše staré pôsobisko na Štefánikovej ulici je už históriou, dnes už sme v modernej budove s fajnovou terasou v rámci areálu JAS.

Ako to celé prebiehalo?

Sťahovanie do nových priestorov bolo v pláne už dlhší čas. Deň D nastal v slnečnú sobotu, kedy sme sa ako kolektív s rodinnými príslušníkmi zišli a s vyhrnutými rukávmi pustili smelo do práce. Baby čistili nové priestory a chalani sťahovali všetko vybavenie a nábytok zo starej kancelárie do novej. Pri sťahovaní sme navyše objavili veci, pri ktorých sme radi spomínali na naše začiatky či spoločné akcie.

stahovacka-foto
stahovacka-foto

Cítime sa tu príjemne

Nový kancelársky priestor je rozsiahly, má mnoho bonusov oproti pôvodnému. Najväčší bonus je ten, že tieto priestory ponúkajú početné príležitosti na relax. Napríklad máme tu k dispozícií meetingroom, kuchynku, oddychovú zónu. Pamätné teambuildingové akcie sa budú jednoznačne odohrávať na terase. Už teraz sa veľmi tešíme na grilovačky a opekačky počas teplých mesiacov.

Naša skvelá terasa na 2. poschodí s výhľadom na celé mesto, ktorá ešte dostane veľké sedenie a gril :-) Aspoň pre 20 ľudí tak poď k nám!

meetingroom sa stretávame s klientmi a preberáme detaily projektov pred tým ako sa začnú realizovať, nech je všetko naplánované aby sa nám dobre pracovalo.

Meeting room WAME

Tak a tu pracujeme - toto je náš hlavný openspace pre plné pracovné nasadenie - parádne presvetlený, priestranný s oddychovou zónou a všetkou modernou technikou ktorú denne využívame

Openspace WAME

Skvelý kolektív

Vo WAME sme výborný kolektív. Vládne u nás priateľská atmosféra. Práca vo vysokom nasadení je u nás na 1. mieste. Firma rastie rýchlym tempom, nové projekty  nám neustále pribúdajú. Tým pádom hľadáme do tímu nových ľudí, ktorí by mali záujem využiť svoje skúsenosti a realizovať sa.

stahovacka-foto
stahovacka-foto

 

Momentálne primárne hľadáme skúsených programátorov. Ak si to práve TY, myslíš si, že by si vedel byť pre WAME užitočný, tak neváhaj a ozvi sa na mail info@wame.sk. Všetci dobrí ľudia sú vždy vítaní.