miestni logo

Kto je Miestni.sk?

Magento2 e-shop s kvalitnými výrobkami od lokálnych výrobcov. Značka MIESTNI kladie veľký dôraz na výber kvalitných materiálov, pohodlie a hlavne nadčasovosť. Ale aj na environmentálne aspekty celého procesu výroby. Preferovaní sú lokálni dodávatelia a samotné šitie prebieha väčšinou v menších limitovaných sériách, buď priamo v Banskej Bystrici, alebo v neďalekej malebnej dedinke Hronec.

 

Inovácia v dizajne na prvom mieste

Digitálna inovácia v e-shopovom prostredí je silným prostriedkom ako v dnešnej dobe vytvoriť pridanú hodnotu pre koncového zákazníka. Navrhli sme preto jednoduchý a prehľadný dizajn, predovšetkým zameraný na mobil . Všetko rýchlo, transparentne a bez komplikácií na PC, ale i na mobilných zariadeniach.

dizajn miestni
zvysenie konverzie

Marketingové možnosti na zvýšenie konverzie

Od konfigurovateľných zliav produktov až po Google enhanced ecommerce tracking pre detailnejšie sledovanie zákazníkov a konverzií na úrovní produktov, košíka či objednávky. Obsahuje mnoho možností pre vytváranie podmienok pre zľavové kupóny, vizuálne príťažlivé lákadlá pre zákazníka ako sú podmienené produktové bannery a štítky. E-shop miestni.sk je nabitý technológiami pre zvyšovanie konverzného pomeru. Ďalšie možnosti otvára aj nástroj Mailchimp, nakoľko je prepojený s e-shopom objednávkový, registračný a kontaktný formulár. 

packeta
 

Packeta - pohodlné vyzdvihnutie tovaru

Jednou z požiadaviek klienta bolo integrovať službu prepravy zásielok Packeta (Zásielkovňa). Táto digitálna platforma udáva nové trendy v logistike, pretože zákazník má možnosť si zvoliť výdajne miesto, ktoré mu najviac vyhovuje, pročom tovar si už vyzdvihne v rámci otváracích hodín konkrétneho výdajneho miesta. Napr. ak máte tovar blízko práce, tovar si možete vyzdvihnúť pohodlne po ceste z práce.

Vyhľadávanie pomocou Elasticsearch

Prechodom verzie na Magento 2.4 sme prešli na vyhľadávanie pomocou Elasticsearch. Jeho hlavnou výhodou je rýchle vyhľadávanie aj pri zložitých dopytoch, dokonca umožňuje vyhľadávať produkty, a to pomerne dobre, aj napriek preklepom. Týmto sa podstatne zlepšila kvalita výsledkov vyhľadávania, čo veľkou mierou prispieva k podstatnému zvýšeniu konverzných pomerov.

dizajn miestni
Na spoločnosť WAME sme sa obrátili s myšlienkou vytvoriť prívetivú mobilnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom zjednoduší objednávanie našich služieb. Naše očakávania boli splnené, aj keď sme spolu zažili aj časovo náročnejšie chvíle. Vnímame to však ako súčasť hektického pracovného prostredia. Je to naša prvá aplikácia, ktorej prínosom pre nás bolo množstvo nových informácií z “vášho” prostredia vývoja aplikácií. Už teraz plánujeme zopakovať spoluprácu a určite Vaše služby odporučíme aj ostatným

Marcel Minarič CEO, SimplyGO


Moje očakávania boli splnené na 100%, z čoho vyplýva, že určite plánujem ďalšiu spoluprácu, a budem Vás odporúčať svojim známym.

Ing. Ondrej Reiter LEAN špecialista


So službami som bol veľmi spokojný. Od začiatku spolupráce bola skvelá komunikácia, rýchlosť dodania, testovanie až po nasadenie. Určite Vás budem odporúčať a tiež sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Martin ValacsaiCEO, Magazines s.r.o.


V roku 2020 spoločnost' WAME s.r.o. vytvorila podľa našej objednávky (po vykonaní prieskumu trhu, kde jednoznačne zvíťazila s najlacnejšou cenovou ponukou) informačný portál pre pripravovaný integrovaný dopravný systém Prešovského a Košického samosprávneho kraja. Na základe niekoľko mesiacov trvajúcej spolupráce môzme túto firmu rozhodne odporučit ako poctivého a kvalitného dodávatela pre oblasť tvorby webových portálov.

Milan Škorupa konateľ, IDS Východ


Objednali sme si Web stránku, hosting a transfer mailových adries do Websupportu. Spolupráca prebiehala bez problémov. Naše požiadavky boli zapracované veľmi rýchlo. Naša stránka www.qel.sk vyzerá veľmi profesionálne na PC aj v mobile. V krátkej dobe plánujeme aj e-shop a určite sa obrátime na WAME

Martin Kušnír CEO, QEL


Firma WAME s.r.o. je flexibilná a prístupná k novým projektom a nápadom. Profesionálnym prístupom mi pomohli vytvoriť aplikáciu, ktorá ešte na trhu nebola a snažíme ja ju dotiahnuť do dokonalosti. Oceňujem hlavne komunikáciu, ústretovosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Som spokojný zákazník.

Maroš Jurkovič CEO, E-blok


Webový portál pracovných ponúk pre švajčiarsky trh s automatickým importom dát z partnerských aj nepartnerských webov pomocou online Scrapera. WAME s.r.o. zabezpečuje kompletný vývoj a realizáciu z informačného hľadiska. Táto spoločnosť sa stala cenným partnerom, ktorý mimoriadne plní svoje úlohy, pre každý problém nájde vhodné riešenie a je projektu zaviazaný. Týmto ďakujeme nášmu IT partnerovi za doterajšiu vykonanú prácu a želáme spoločnosti a WAME tímu naďalej mnoho úspechov a veľa nových spokojných zákazníkov.

Marián Billý CEO, Jobtumm


Ďakujem tímu spoločnosti WAME za profesionálny prístup pri tvorbe web stránky. Predovšetkým oceňujem vašu kreativitu, flexibilitu, pohotovosť a ústretovosť. Bolo mi potešením s vami spolupracovať. Prajem vám veľa úspechov a spokojných klientov.

MUDr. Eva Bednárová lekár, OPTITOM s.r.o.


Firma WAME s.r.o. je z môjho pohľadu firmou s rýchlou dynamikou rozvoja. Pracovný tím je zložený z odborníkov, ktorí skutočne vedia čo robia a robia to dobre. Pracovali sme spolu na jednom menšom projekte a jednom veľkom projekte, ktorý sme za prijateľnú dobu dotiahli do finálneho konca.

Adrián Zuščin CEO, Acreativ


Páči sa Vám naša práca?

Kontaktujte nás

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek