WAME triumfoval na Reshoperi a Strojárskom veľtrhu!

WAME triumfoval na Reshoperi a Strojárskom veľtrhu
S tímom WAME sme sa v máji zúčastnili dvoch významných veľtrhov. Pozrite sa, ako vyzerala naša prezentácia tvorby e-shopov v Magento 2 a aplikácie pre servisných technikov, čo všetko sme stihli, aké projekty nás v budúcnosti čakajú a ako sme sa vo voľnom čase zabavili.

Máj sa pre nás vo WAME niesol v znamení veľtrhov. V dňoch od 14-16.5.2024 sme boli na najväčšom českom veľtrhu pre e-commerce Reshoperi v Prahe. Tu sme úspešne prezentovali našu prácu a tvorbu e-shopov na platformách Magento, PrestaShop a WordPress. Zároveň sme postrehli dopyt o vývoj aplikácií pre e-shopy. Rušný mesiac plný prezentácií a stretnutí s potenciálnymi klientmi pokračoval aj o týždeň neskôr v dňoch od 21-24.5.2024. Tu sme sa prvýkrát zúčastnili Strojárskeho veľtrhu v Nitre, kde sme prezentovali naše riešenia pre zefektívnenie vnútropodnikových procesov prostredníctvom aplikácii a systémov.

Najväčší český a slovenský e-commerce veľtrh Reshoper v Prahe

Na najväčšom českom a slovenskom veľtrhu pre elektronický obchod a marketing Reshoperi, sme sa prezentovali s našou ponukou e-shopových riešení. Návštevníkom, ktorí využili možnosť individuálnej konzultácie v našom stánku, sme predstavili najnovšie trendy v oblasti e-commerce a preberali sme potenciál rastu v roku 2024. Aké možnosti ponúkajú platformy Magento, PrestaShop a WordPress, čo je základom úspešných predajcov, ako expandovať a zvýšiť svoje zisky. Mnohí z nich ocenili naše skúsenosti a odborné znalosti v oblasti e-commerce a prejavili záujem o spoluprácu s nami.

Za úspešným výstavným dňom sme urobili bodku na večernej Afterpárty, kde sme networkovali s kolegami z odboru a opäť získali veľa vzácnych kontaktov.

veľtrh pre e-commerce reshoper praha

Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre

O týždeň neskôr sme sa presunuli do Nitry, kde sme sa zúčastnili Strojárskeho veľtrhu, najväčšieho priemyselného veľtrhu na Slovensku. Na tomto podujatí sme vystavovali prvýkrát, pretože sme zaznamenali potrebu automatizácie, inovácie a digitalizácie vnútropodnikových systémov firiem.

Návštevníkom sme ukázali, ako naše riešenia dokážu zefektívniť a digitalizovať firemné procesy, zvýšiť produktivitu a ušetriť čas aj peniaze. Veľký záujem vzbudila aj naša aplikácia pre servisných technikov, ktorá umožňuje jednoduchú a efektívnu správu servisných zákaziek a evidenciu materiálov. Zahŕňa veľké množstvo funkcií napríklad ako:

  • Správu zariadení, ktorá umožňuje sledovať vykonané opravy nie len na úrovni zákazníka a miesta, ale až na úrovni konkrétneho zariadenia.
  • Plánovač zákaziek pre technikov, ktorý umožňuje rýchlo a jednoducho spravovať a sledovať všetky zákazky technikov a plánovať termíny opráv a revízii.
  • Systém riadenia zákaziek (CRM), ktorý obsahuje funkciu na automatické riadenie stavu zákaziek s prehľadným farebným odlíšením.
  • Preddefinovaný checklist z ktorého sa automaticky generuje protokol ku konkrétnej zákazke s digitálnym podpisom klienta priamo v mobilnej aplikácii u technika.
  • Vystavenie faktúry cez fakturačný systém Superfaktúra z položiek a dielov, a zároveň priamo v aplikácii ponúka možnosť podpisu zákazníka.
  • Typ servisu ako výber z možností, poznámky, súpiska položiek prác a dielov, zhotovenie fotky priamo v app.
  • SMS notifikácie zákazníkov deň pred zákazkou a mnohé ďalšie funkcie o ktorých sa dozviete viac na: Aplikácia Ku-Li Therm
strojarsky veltrh nitra

Čo nám veľtrhy priniesli a čo nás čaká ďalej?

Účasť na oboch veľtrhoch bola pre WAME veľkým úspechom. Prezentovali sme sa širokému publiku potenciálnych klientov a získali sme cenné kontakty a nové zaujímavé spolupráce. Tešíme sa na ďalších spokojných klientov, a na to, že im pomôžeme s digitalizáciou ich procesov a zefektívnením ich podnikania. Niektoré úspešné projekty našich klientov nájdete aj na našom webe v časti Referencie.

Čo sme s tímom WAME ešte stihli?

Cestou na Reshoper náš CEO Mário Babej v Bratislave na podujatí pre e-shopárov Okrúhly stôl, kde sme boli prizvaní Slovenskou asociáciou pre elektronický obchod, prezentoval naše riešenie pre: Okamžitý nárast hodnoty objednávok s využitím AI v E-commerce alebo Ako vám môže pomôcť prediktívne učenie z Vašich dát pre Upsell a Cross-sell.  Našim zámerom bolo priniesť majiteľom e-shopov pridanú hodnotu z prednášky a vzhľadom na ohlasy pevne veríme, že sa nám to aj podarilo. Mário predstavil možnosti nárastu hodnoty objednávok a odprezentoval aj reálne výsledky nášho klienta, kde sme vďaka Upsell a Cross-sell implementácii zaznamenali zvýšenie ziskov až o 20%.

Nezaháľali sme ani cestou do Nitry, kde sme v spolupráci s našim klientom/partnerom Marekom, ktorému sme vyvíjali carsharing mobilnú aplikáciu TiToRi natáčali náš prvý videopodcast. Tešiť sa môžete na skvelý a inšpiratívny rozhovor, kde Marek odhalil, ako vznikla myšlienka a nápad vytvoriť aplikáciu pre zdieľanie jazdy, aký bol postup, ako vníma spoluprácu na projekte s WAME, aké sú jeho odporúčania pre iných, ktorí chcú začať tvoriť projekt na zelenej lúke, kde sa vidí s TiToRi o pár rokov a čo plánuje do budúcna.

wame tim

A po celom maratóne vystavovania sme si dopriali aj zábavu. Adrenalín máme v krvi, a tak sme museli skúsiť Kinostrelnicu Páleník a motokáry Nitra. Ak ste nič z toho ešte neskúsili a máte radi akciu, určite odporúčame!

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

Ako býva zvykom, doba ide dopredu a s ňou aj grafické prvky či e-commerce trendy, a vy preto rozmýšľate nad redizajnom webu či eshopu? Kedy je vhodný čas a načo si dávať pozor? V tomto článku sa dozviete 7 tipov kedy pristúpiť k redizajnu.
Čo to vlastne je API rozhranie a prečo je potrebné ho zabezpečiť? Nikdy ste o tom nepočuli? Nevadí, v tomto článku sa dozviete viac.
V dňoch 27-28.2.2024 sme s WAME zdieľali naše know-how z vývoja webov Magento, Prestashop a webových i mobilných aplikácií na najväčšom e-commerce veľtrhu v Českej republike "CzechOn-lineExpo". Okrem príjemného stretnutia s dlhoročnými klientmi, sme spoznali aj nových partnerov, ich požiadavky na weby i aplikácie a odhalili sme smerovanie e-commerce trhu v najbližších rokoch.