7 dôvodov prečo prejsť na Magento 2

Magento (najlepšia platforma elektronického obchodu pre startupy) je komplexné open source riešenie. A! Ponúka podnikové funkcie a flexibilitu, ktorú budete pravdepodobne potrebovať na prispôsobenie svojich obchodných potrieb. Mnohí obchodníci pripisujú 10 až 80% nárastu predaja robustným funkciám Magenta. A to nie je všetko!

S príchodom množstva nových technológií, produktov a služieb sa majiteľom firiem naskytlo veľa možností ako si založiť nový podnik a nadobudnúť v biznise svoje miesto.

Keď teda začínate podnikať, zámer Vášho predaja je jednoduchý, ale nezabúdajte, že budete musieť v obchodnom svete čeliť tvrdej konkurencii! Našťastie máme Magento (najlepšia platforma eCommerce pre startupy). Za kratší čas si získalo dôveru najznámejších webov elektronického obchodu a rôznych popredných značiek na svete.

Okrem toho je najpopulárnejšou a najvplyvnejšou digitálnou platformou elektronického obchodu pre začínajúce podniky a používa ju mnoho malých aj už etablovaných veľkých spoločností.

Ak chcete zabezpečiť elektronický obchod a zlepšiť predaj svojich produktov, potom neváhajte a napíšte nám!

Kontaktujte nás

Magento (najlepšia platforma elektronického obchodu pre startupy) je komplexné open source riešenie. A! Ponúka podnikové funkcie a flexibilitu, ktorú budete pravdepodobne potrebovať na prispôsobenie svojich obchodných potrieb.

Mnohí obchodníci pripisujú 10 až 80% nárastu predaja robustným funkciám Magenta. Používatelia tiež neustále hlásia kladné skúsenosti s platformou elektronického obchodu a odráža to aj rastúca popularita spoločnosti Magento.

V tomto blogu budeme diskutovať o 7 najdôležitejších dôvodoch, prečo by začínajúce podniky mali, čo najskôr prejsť na vývoj elektronického obchodu využítím platformy Magento.

1. SEO friendly

Magento ponúka rôzne URL adresy vhodné pre SEO. Vytvára prispôsobené meta popisy, meta kľúčové slová, Google sitemapy, ktoré sú potrebné na zlepšenie výsledkov vo vyhľadávacích softvéroch.

Existujú niekoľko faktorov, ktoré ovplyvňujú hodnotenie Vášho webu, napr. kvalita obsahu, výkon, dojem na užívateľa, rýchlosť načítania stránky a pod. Magento ponúka webovú aplikáciu danej kvality v každom aspekte a dodáva atraktívne vyzerajúce webové stránky. Optimalizované stránky sa načítavajú rýchlejšie a prichádzajú so zabudovaným SEO, ktorý zvyšuje ich „online viditeľnosť“.

Preto je Magento (najlepšia platforma elektronického obchodu pre startupy) ideálnou platformou elektronického obchodu vzhľadom na SEO a online marketing, pretože ju môžete ľahko nakonfigurovať tak, aby zodpovedala osvedčeným postupom SEO.

2. Flexibilná platforma

Magento odburáva zložitosť správy platforiem tým, že ponúka balíček plný užitočých funkcií.

Medzi jeho vlastnosti patria funkcie špecifické pre obchodné potreby, ako sú filtre pokročilého vyhľadávania, katalógy produktov a ďalšie. Efektívna funkcia správy používateľov v Magente umožňuje majiteľom firiem zriadiť internetový obchod od nuly. Podpora všetkých jazykov a mien je celkovo najoceňovanejšou výhodou tejto aplikácie.

Preto sa považuje za flexibilné a vlastnícke aktívum. Z tohto dôvodu množstvo spoločností miluje investíciu do tohto produktu, aby získali úplnú zodpovednosť a vlastníctvo svojho vyvinutého produktu.

 

3. „Ready To Use“ rozšírenia

Do Magenta je možné integrovať množstvo ďalších rozšírení, ktoré riešia problémy reálneho sveta. Ak chcete, aby Váš e-shop spĺňal požadovanú funkcionalitu, ktorú avšak v defaulte nemá, tak je veľkou pravdepodobnosťou, že budete využívať tzv. „ready-to-use“ rozšírenia. Zlepšuje to ľahkosť vývoja a pomáha vývojárom poskytovať zákaznícke odozvy.

Použitie Magento platformy pre vývoj Vášho e-shopu Vám dokáže zvýšiť predaj a pomôcť uspieť.

Ozvite sa nám a my Vám radi pomôžeme !

Kontaktujte nás

4. Veľká komunita

Milujete elektronický obchod s otvoreným kódom? Tak ste tu správne! Magento je produkt s otvoreným zdrojovým kódom. Komunitu nadšencov a vývojárov Magenta tvorí okolo 150 000 ľudí, ktorí spolupracujú na webových fórach a pri vývoji. Pracujú na vytváraní rozšírení a zlepšovaní tejto platformy.

Skutočnosť, že platforma je open-source a flexibilná sama o sebe, vysvetľuje veľká popularita softvéru v mnohých vývojarských spoločnostiach a u samotných vývojároch.

5. Segmentácia zákazníkov

Magento umožňuje malým až veľkým podnikom segmentovať svoju zákaznícku „základňu“ na základe niekoľkých faktorov. Môže ísť o aktivitu užívateľa, demografické údaje, či detaily nákupného košíka. Táto funkcionalita umožňuje spoločnostiam lepšie plánovať svoje marketingové a predajné stratégie.

6. Bezpečnosť

Bezpečnosť je hlavnou starosťou každého podniku, najmä pokiaľ ide o webové stránky elektronického obchodu. Magento môže zaručiť bezpečnosť svojich klientov, pretože všetky transakcie z webovej stránky sú zabezpečené efektívnym šifrovaním údajov, takže neexistujú žiadne medzery v zabezpečení.

7. Mobilita

Vzhľadom na zvýšený počet používateľov mobilných zariadení po celom svete, sú webové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia. Témy Magenta ponúkajú mobilnú odozvu v UX / UI, ktorej výsledkom je mobilný adaptívny web. Tieto témy poskytujú bezproblémový používateľský zážitok bez ohľadu na platformu. S platformou elektronického obchodu Magento môžete zostavovať natívne aplikácie pre zariadenia iPad / iPhone a Android. Okrem toho môžu vývojári ľahko vytvárať mobilné weby, ktoré sa k nim pripájajú.

Vďaka vylepšeným funkciám, alebo vlastnostiam mobility je možné na mobilnom webe zaviesť funkcie drag-and-drop a slide-and-zoom.

Záver

Ak vezmeme do úvahy vyššie uvedené výhody Magenta, nebolo by nesprávne tvrdiť, že ide o najlepšiu platformu elektronického obchodu pre podniky v súčasnej dobe.

Vo svojej réžií má najlepšie funkcie a CMS, ktoré maloobchodníkom umožňujú online kreatívny predaj. Môže Vám pomôcť vytvoriť dosiahnuteľné ciele a demonštrovať, ako môže Vaša spoločnosť pomocou tejto technológie dosiahnuť rast, zvýšiť konverzný pomer, znížiť náklady atď.

Dúfam, že dôvody vyššie Váš dostatočne presvedčili, aby ste platformu Magento využili pre svoj ďalší rozvojový projekt elektronického obchodu. Naša spoločnosť Vám môže pomôcť využiť celý potenciál Magenta a spustiť elektronick obchod, ktorý prekoná vašich konkurentov, tak

Neváhajte a kontaktujte nás!

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

24. novembra 2023 sa o 00:00:01hod. rozbehne celosvetová reklamná kampaň roka - Black Friday. Veľa tovaru, úžasné zľavy a akcie, a hlavne veľký nápor kupujúcich na online trh. Veľká príležitosť výhodne nakúpiť a v neposlednom rade hlavne predať. Ako sa však na BLACK FRIDAY správne pripraviť z pohľadu e-shopu?
Samozrejme, že aj keď nie je možné zaručiť stopercentnú spoľahlivosť, tieto nástroje môžu poskytnúť užitočné informácie a recenzie od iných užívateľov. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako tieto aplikácie fungujú a čo je ich výsledkom.
Súčasná "rýchla" doba spôsobuje, že spotrebiteľ automaticky nakúpi tak ako vždy a pre nedostatok času neoveruje dôveryhodnosť e-shopu. V tomto článku Vám ponúkame pár tipov, ako postupovať pri odhalení nekalých praktík online predajcov. Tak poďme na to!