WebElement 2 v Bardejove

web element event

Naša firma už druhýkrát organizovala toto večerné stretnutie, kde si prednášajúci pripravili program tak, aby podali svoje skúsenosti a rady ostatným. WebElement sa netýkal len ITčkárov, ale naopak, snažili sme sa vyhovieť aj ostatným cieľovým skupinám. Témy boli takého:

Dôležitosť marketingu

Popularita v oblasti moderného marketingu neustále rastie, a preto sme pozvali Jozefa Verbovského, ktorý neprišiel prezentovať len teóriu, ale svoje užitočné rady z 12 ročnej praxe posunul aj nám. Momentálne sa venuje PR manažmentu a marketingu. Dozvedeli sme sa o účinnom online marketingu, ktorý je dôležitým prvkom riadenia podniku, ďalej poradil ako dosiahnuť fakt dobré výsledky v online kampaniach, čo s facebookom a emailovou komunikáciou a ďalšie iné praktiky, ktoré naozaj zaberajú.

Z IT oblasti

Vývojárov oslovil Ivo Ivanco, ktorý poskytol info prečo je dôležité testovať a aký je rozdiel medzi testovaním v teórií a v praxi. Dozvedeli sme sa na čo slúžia mockery v testoch a ako ich využiť, ako riešiť dependency injection v testovaní a mnoho iných tipov…, a že v bašte je dobré pivo 🙂

Túto praktickú prednášku Iva Ivanca si môžete odsledovať tu – YouTube

A čo je našim cieľom? Aby sa nás na z jedného stretnutia na druhé zchádzalo čoraz viac, a aby každý odchádzal s pocitom, že sa mu tam oplatilo ísť…

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

Čo to vlastne je API rozhranie a prečo je potrebné ho zabezpečiť? Nikdy ste o tom nepočuli? Nevadí, v tomto článku sa dozviete viac.
V dňoch 27-28.2.2024 sme s WAME zdieľali naše know-how z vývoja webov Magento, Prestashop a webových i mobilných aplikácií na najväčšom e-commerce veľtrhu v Českej republike "CzechOn-lineExpo". Okrem príjemného stretnutia s dlhoročnými klientmi, sme spoznali aj nových partnerov, ich požiadavky na weby i aplikácie a odhalili sme smerovanie e-commerce trhu v najbližších rokoch.
Stretávame sa s klientmi, ktorí uvažujú medzi open-source, e-shopom na mieru alebo krabicovým riešením. Preto sme sa rozhodli venovať práve tejto téme na Ecommerce Bridge a objasniť si najčastejšie mýty a fakty. V našom blogu vysvetlíme čo vám jednotlivé riešenia môžu priniesť a v čom vás môžu v budúcnosti obmedzovať.