Oslavovali sme 27

oslava vo wame

Pripravovať blog k narodeninám, to je ako moderovať nejakú dôležitú udalosť.

Očakávanie: Chcete povedať niečo zaujímavé, niečo, čo sa tak správne človeka dotkne. Viete, slzička, zimomriavky…

Realita: V hlave tma a tak to vždy smeruje k tomu jednému – ku Googlu – povykrádať pozdieľať nejaké nápady (a vydať ich za vlastné).

Hodil som do vyhľadávača dvadsaťsedmičku, nech mi teda vyhodí nejaké múdrosti, ktoré budú na oslávenca sedieť, prípadne nech spravím z tejto oslavy dokonca náučný blog.

Výsledok v skratke: blbosť.

Dlhšia verzia:

Prvý výsledok: 27 je číslo, ktoré nasleduje za číslom 26 a nachádza sa pred číslom 28. Síce zaujímavá, hodnotná informácia, ale… tým asi túto vekovú skupinu neohúrim.

Druhý výsledok: 27 Club – klub hudobníkov, ktorí zomreli vo veku 27 rokov v dôsledku predávkovania sa drogami, či alkoholom… Odsúvam oslávencom ponúkané víno nabok a siaham po nealko radleri…

Tretí a štvrtý zase autobusové linky č. 27 v Košiciach a Bratislave…

Ako správny SEO optimalizátor to pri štvrtej pozícii vzdávam a radšej sem hodím zopár fotiek zo super raňajok, ktoré nám frontend developer Lukáš pripravil. Kiež by mal tých 27 každý týždeň.

PS: Fotky robil šéf, raňajky oslávenec. Cítim, že by som sa mal do toho konečne nejakým spôsobom vložiť aj ja. Tak aspoň blahoželám:

Všetko najlepšie!

PS2: Zbežne pozerám, čo také by som mu o rok napísal k dvadsaťosmičke. Podľa Googlu to bude opäť biedny blog.

wame logo

Tvoríme e-shopy, aplikácie a informačné systémy

Mohlo by Vás zaujímať

Čo to vlastne je API rozhranie a prečo je potrebné ho zabezpečiť? Nikdy ste o tom nepočuli? Nevadí, v tomto článku sa dozviete viac.
V dňoch 27-28.2.2024 sme s WAME zdieľali naše know-how z vývoja webov Magento, Prestashop a webových i mobilných aplikácií na najväčšom e-commerce veľtrhu v Českej republike "CzechOn-lineExpo". Okrem príjemného stretnutia s dlhoročnými klientmi, sme spoznali aj nových partnerov, ich požiadavky na weby i aplikácie a odhalili sme smerovanie e-commerce trhu v najbližších rokoch.
Stretávame sa s klientmi, ktorí uvažujú medzi open-source, e-shopom na mieru alebo krabicovým riešením. Preto sme sa rozhodli venovať práve tejto téme na Ecommerce Bridge a objasniť si najčastejšie mýty a fakty. V našom blogu vysvetlíme čo vám jednotlivé riešenia môžu priniesť a v čom vás môžu v budúcnosti obmedzovať.