Najbližší termín Webelementu v Bardejove: 

26. februára 2018 (utorok) v Bašte o 18:00 hod.
(event na FB onedlho)

Sleduj náš Facebook WAME.sk

O čom je Webelement?

Ktorí ešte tento večerný meetup nepoznáte, tak jedná sa o zabehnutý formát komunitného projektu zameraného na networking a zdieľanie skúseností ľudí z oblasti programovania, online marketingu a online sveta ako takého. V Bardejove ho organizujeme pod záštitou coworkingu Eastcubator Bardejov a firmy WAME.sk.
Event na facebooku: https://www.facebook.com/events/336532810251315/

Logo webelement

Prvé stretnutia prebiehali v Bratislave, neskôr v Prešove a od začiatku roka 2017 sme zorganizovali v Bardejove 4 prednáškové večeri na ktorých sa zúčastnili už 11-ti speakri a spolu cca. 90 účastníkov z okolia Bardejova, Prešova, Svidníka, Starej Ľubovňe aj Giraltoviec. 

Tento krát sa konal v priestoroch kaviarne Chianti na Radničnom námestí v Bardejove.

Pre zaujímavosť, v Prešove sa pár dní po Bardejovskom 4. webelemente konal už 44. spoločný večer s tiež veľmi zaujímavými prednáškami.
https://www.facebook.com/events/2113721872006209/

1. prednáška: Motivácia – čo ľudí poháňa vpred

RNDr. Alexander Birčák - kouč, motivačný manažérsky poradca a lektor manažérskeho vzdelávania
Pán doktor Birčák rozprúdil publikum do pozitívnej nálady aktívnou prednáškou o tom ako vnímame svojích kolegov, ako všeobecne zatriedime ľudí podľa ich vlastností a na čo sa daní ľudia všeobecne hodia. Výstupom analýzy je zadefinovanie samého seba, čo pomôže pri hľadaní nového zamestnania, typu firmy alebo formy práce.

RNDr. Alexander Birčák - triedič, direktor, podporovateľ, bavič

2. prednáška: Ako expandovať s eshopom

O tejto téme prišiel porozprávať svoje skúsenosti a know-how zakladateľ agentúry Vivantina z Košíc Ľubomír Radič.
Táto prezentácia mala veľký záujem aj zo strany publika a rozprúdila sa diskusia o praktických skúsenostiach ďalších "e-shoparov" z okolia Bardejova, ktorí majú skúsenosti s expanziou vlastných e-shopov na trhy ako sú Maďarsko, Rumunsko či Chorvátsko. Aj vďaka takýmto ľuďom bol priestor na naviazanie nových spoluprác.

Ľubomír Radič - Vivantina Košice

3. prednáška: Laravel a CrudAdmin

Prednáška cielená práve na programátorov a majiteľov online webových aplikácii, ktorým prišiel ukázať webový developer Marek Gogoľ, ako si vedia developeri uľahčiť prácu napr. aj za pomoci nadstavby jednoduchého generovaného CMS postaveného nad frameworkom Laravel. Systém CrudAdmin ponúka jednoduchú možnosť generovania CMS administrácie, ktorá na pár príkazov vytvorí funkčnú administráciu s tabuľkovými prehľadmi a formulármi pre editáciu a správu vložených dát.

Marek Gogoľ - CrudAdmin a Laravel framework

Nezmeškajte ďalší Webelement

Aby ste dostatočne vopred vedeli a počuli o pripravovaných eventoch, hneď si nás "lajknite" na Facebooku alebo Twitteri, kde vždy dostatočne vopred zdieľame event s termínom a plánovaným obsadením rečníkov. 

Sledovať na Facebooku

Sme úprimne vďační za podporu pri zdieľaní tohto neziskového podujatia, ktoré je unikátne v Bardejove aj okolí. Cieľom je stretávať sa, prediskutovať svoje myšlienky, nápady, prípadne aj pracovné či biznisové príležitosti.

Ak vás zaujíma konkrétna téma, dajte nám o nej vedieť, radi nájdeme skúseného človeka, ktorí príde prezentovať svoje skúsenosti a riešenia.