convertor
 

Extrakcia webových dát

Scraper je aplikácia ktorá hromadným spôsobom získava dáta z akéhokoľvek webu alebo viacerých webov, podľa zadaných podmienok. Tento prístup ponúka široké využitie v biznise, najmä pre získanie väčšieho množstva dát z webstránok/eshopov, alebo pre sledovanie konkurencie, prípadne pre pravidelnú kontrolu obsahu na väčšom množstve webov. 
Získané údaje môžu byť uložené vo formáte .txt, .csv, .xlsx., .xls, ba dokonca aj do vášho systému.
 
ok  Prehľadáme tisícky webových stránok za deň
ok  Extrahujeme a vyhľadáme dáta ktoré požadujete
ok  Výstup Vám poskytneme napríklad v Excel súbore, alebo v reálnom čase v aplikácii
 

Chcem Scraper dát

Prehľadávanie webu, analyzovanie obsahu a vyhodnotenie získaných dát

 

Ako viem využiť scraper pre svoj biznis?

E-shop / internetové predaje

Častým využitím je sledovanie konkurenčnej cenotvorby produktov, vďaka čomu vieme automaticky optimalizovať ceny vo vašom e-shope tak, aby ste mali vždy najzaujímavjšiu cenu produktov.

Dodávateľské firmy

Viaceré firmy majú zaujímavé katalógy produkt, ktoré však nevedia poskytovať v dátovej podobe a údaje je potrebné si podľa nich pravidelne aktualizovať a prepisovať. Scraper sťahovanie informácii o produktoch automatizuje a dáta hromadne získa v pravidelných intervaloch.

Sledovanie eurofondových výziev

Denno-denné sledovanie viacerých firiem, obcí či miest ktoré by mohli na svojích stránkach zverejniť výzvu na predkladanie ponúk nie je asi praktické ľudskou silou. Scraper dokáže denne skontrolovať niekoľko miliónov URL adries, PDF či WORD súborov a v nich vyhľadať požadované kľúčové slová, čo vás môže okamžite upozorniť na novú príležitosť.

 

Kontaktujte nás a nájdeme riešenie

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou a spracovali množstvo dát rôznych súborových typov.

Chcem analýzu spracovania dát zdarma

Úspešné príbehy naších partnerov

Nové aj staršie projekty z oblasti ecommerce, online aplikácii a webových prezentácii na mieru

Zobraziť viac

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek