Prepojenie e-shopu s cloudovým ekonomickým software Profit365
 

E-shop prepojenie s cloudovým ekonomickým systémom Profit365

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka API prepojeniu s cloudovým ekonomickým nástrojom Profit365. Zarobíte a úšetríte tak tisíce € ročne!
 
ok  Okamžite synchronizovaný sklad a cenník
ok  Vystavenie faktúry z objednávky v e-shope
ok  Všetci zákaznící v jednom systéme
 

Chcem e-shop s Profit365

E-shop ekodiely.sk spracuje 130 000 položiek prepojených s Profit365

Na podnikanie a vedenie účtovníctva už vyše roka používajú Profit365. Konateľ Štefan Fečo si zaspomínal na časy spred roka, keď ešte veľa údajov nahrávali do systému ručne, čo bolo časovo aj fyzicky náročné: “Hneď, ako sme náš eshop prepojili s Profit365 pomocou API, sme odbúrali veľa manuálnej práce s dátami, a tak si zjednodušili fungovanie.
Ako môže Profit365 pomôcť

 

Náhľad Profit365

Položky v e-shope sa budú synchronizovať s Profit365

Týmto importom automatizujeme vytváranie a editáciu položiek skladu v e-shope podľa skladu v Profit365. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v Profit365 a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú - sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob a súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky jednorázovo nahrajú obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov a popisy.

Faktúry sa automaticky prenesú z e-shopu do Profit365

Export faktúr z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených faktúr z objednávok v e-shope do systému Profit365 s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách fakútry v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach a faktúrach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v Profit365 cez web upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia v e-shope aj v Profit365 a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

 


 

 

E-shop od WAME.sk + Profit365

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou.

Zdarma vám spracujeme analýzu prepojenia vášho skladového hospodárstva s e-shopovým riešením WAME admin CMS.

Chcem analýzu zdarma

 

Úspešné príbehy naších partnerov

Nové aj staršie projekty z oblasti ecommerce, online aplikácii a webových prezentácii na mieru

Zobraziť viac

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek