Prepojenie e-shopu s cloudovým ekonomickým software Profit365
 

E-shop prepojenie s cloudovým ekonomickým systémom Profit365

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka API prepojeniu s cloudovým ekonomickým nástrojom Profit365. Zarobíte a úšetríte tak tisíce € ročne!
 
ok  Okamžite synchronizovaný sklad a cenník
ok  Vystavenie faktúry z objednávky v e-shope
ok  Všetci zákaznící v jednom systéme
 

Chcem e-shop s Profit365

E-shop ekodiely.sk spracuje 130 000 položiek prepojených s Profit365

Na podnikanie a vedenie účtovníctva už vyše roka používajú Profit365. Konateľ Štefan Fečo si zaspomínal na časy spred roka, keď ešte veľa údajov nahrávali do systému ručne, čo bolo časovo aj fyzicky náročné: “Hneď, ako sme náš eshop prepojili s Profit365 pomocou API, sme odbúrali veľa manuálnej práce s dátami, a tak si zjednodušili fungovanie.
Ako môže Profit365 pomôcť

 

Náhľad Profit365

Položky v e-shope sa budú synchronizovať s Profit365

Týmto importom automatizujeme vytváranie a editáciu položiek skladu v e-shope podľa skladu v Profit365. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v Profit365 a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú - sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob a súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky jednorázovo nahrajú obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov a popisy.

Faktúry sa automaticky prenesú z e-shopu do Profit365

Export faktúr z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených faktúr z objednávok v e-shope do systému Profit365 s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách fakútry v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach a faktúrach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v Profit365 cez web upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia v e-shope aj v Profit365 a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

 


 

 

E-shop od WAME.sk + Profit365

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali desiatky robusných ecommerce systémov s plnou automatizáciou.

Zdarma vám spracujeme analýzu prepojenia vášho skladového hospodárstva s e-shopovým riešením WAME admin CMS.

Chcem analýzu zdarma

 


WAME admin CMS a WAME IS

Vo firme WAME.sk sme za posledných 7 rokov vývíjali niekoľko robusných informačných online systémov a najmä ecommerce projektov zameraných na predaj a konverzie.

Hlavnými systémami s ktorými dnes pracujeme je e-shopová platforma WAME admin CMS a platforma pre vývoj informačných systémov WAME IS ktorú sme dokonca vydali ako open source pre ďalších vývojárov.

Chcem vedieť viac o e-shopovej platforme

Primárnym cieľom je garancia kvality a nezávislosti dodaného systému pre našich klientov, nakoľko eliminujeme riziko vendor-lock (závislosť na jednom dodávateľovi) z pohľadu znalosti a prístupnosti zdrojového kódu informačného systému WAME IS a Nette frameworku na ktorom je postavený systém WAME admin CMS.

Chcem vedieť viac o WAME IS


Eastcubator Bardejov

Máme radi ľudí :-) šikovných ľudí, naladených na správnej vlne s kopou energie a nápadov. Aby sme sa nimi mohli obklopiť a motivovať sa navzájom, vznikla myšlienka vytvorenia prvého coworkingu v meste Bardejov. Myšlienka sa stala realitou začiatkom roka 2018 vďaka rozšíreniu projektu Eastcubator, ktorý začal v Košiciach, pokračoval o 2 roky v Prešove a o ďalšie 2 roky sme práve v Bardejove. Dnes ponúkame v našich priestoroch 4-6 voľných miest pre občasných, ale aj pravidelných jednotlivcov či tímy. Nevyberáme si ich podľa zamerania práce. Radi spoznáme rôznych kreatívcov, architektov, finančných poradcov, ale samozrejme aj iných developerov na voľnej nohe alebo s dlhodobým homeoffice.

Zisti viac
Eastcubator Bardejov

WebElement

V Bardejove a okolí vždý chýbal nejaký event kde by sa mohli stretávať e-shopari, prográmátori a marketéri. Stretávanie a tzv. networking považujeme za veľmi dôležitú súčasť života firiem aj jednotlivcov. Webelement je pravidelný večerný meetup, ktorý vznikol v Prešove približne v roku 2015 a úspešným spôsobom aktívne spája a edukuje komunitu programátorov a marketérov z okolia. Nadviazaním spolupráce s Coworkingom Eastcubator Prešov sme preniesli toto podujatie na pravidelnej báze do Bardejova s veľkým úspechom. Veď presvedčte sa sami...

Zisti viac
WebElement

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek