Prepojenie e-shopu s erp money
 

E-shop prepojenie so systémom Money ERP

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka API prepojeniu so Slovenským ekonomickým a skladovým nástrojom Money ERP. Ponúka sa plná automatizácia do tej úrovne, že do e-shopu takmer nebudete vstupovať! Prepojenie ponúkame pre verzie Money S4 aj Money S5.
 
ok  Okamžite synchronizovaný sklad a cenníky, vrátane variant
ok  Prenos objednávok z e-shopu do Money ERP, vystavenie faktúry v ERP systéme
ok  Všetci zákaznící v jednom ERP systéme
 

Chcem Magento 2 e-shop s Money ERP

Náhľad Money ERP

Položky v e-shope sa budú synchronizovať s Money ERP

Týmto importom automatizujeme vytváranie a editáciu položiek skladu v e-shope podľa skladu v Money ERP. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v Money a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú - sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob aj súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky nahrajú obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov a popisy.

Objednávky sa automaticky prenesú z e-shopu do Money ERP

Export objednávok z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených objednávok do systému Money s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v Money upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia v e-shope aj v Money a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

Chcem Magento 2 e-shop s Money ERP

Úspešné príbehy naších partnerov

Nové aj staršie projekty z oblasti ecommerce, online aplikácii a webových prezentácii na mieru

Zobraziť viac

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek