E-commerce funkcie a moduly

E-shop prepojenie s účtovým a skladovým programom MKsoft

Automatizujte a zefektívnite prácu s e-shopom vďaka kompletnému prepojeniu s ekonomickým nástrojom MKsoft. Zarobíte a úšetríte tak tisíce € ročne!
  • Okamžite synchronizované cenníky, skladové karty, varianty, súvisiace produkty, cenové skupiny, parametre produktov a stromová kategorizácia
  • Vystavené objednávky v e-shope sa prenesú do MKsoft a ich úpravy sa spätne zosynchronizujú do e-shopu
  • Všetci zákaznící a ich dodacie adresy sa prenesú do MKsoft

Podrobný popis riešenia

Náhľad MKsoft importy

Cenníkové položky v MKsoft sa budú automaticky vytvárať v e-shope

Týmto prepojením automatizujeme vytváranie a editáciu položiek cenníka v e-shope podľa cenníkových položiek v MKsoft. Import vytvára nové položky (označené ako položky pre e-shop) ktoré boli pridané v MKsoft a v e-shope ešte neexistujú. Upravené položky sa aktualizujú – sledujeme zmenu názvu, popisov, ceny, skladových zásob a súvisiacich produktov.

Každému produktu sa automaticky jednorázovo nahrajú viaceré obrázky. Zmenu skladových zásob sledujeme v minútových intervaloch. Položky importujeme ako bežné produkty, ale aj ako varianty, pričom každá varianta má vlastnú skladovú informáciu, cenu, prípadne aj fotografiu, názov, parametre (definície) a popisy.

Objednávky sa automaticky prenesú z e-shopu do MKsoft

Export objednávok z e-shopu zabezpečí automatický prenos novo vystavených objednávok z e-shopu do systému MKsoft s prenosom všetkých informácii o fakturačnej adrese a zákazníkovi. Prenášajú sa informácie o adrese, položkách fakútry v kombinácii PLU, konečná cena položky (aj po zľave) a zakúpené množstvo.

Zmeny v objednávkach sa zobrazia zákazníkom v e-shope

Pre zákaznícku zónu v e-shope je dôležité vidieť reálny stav svojich objednávok, aj po prípadných zmenách objednávky. Napr. už prijatej objednávke viete v MKsoft upraviť adresu dodania, kontakné údaje, pridať položku, zmeniť cenu položky, alebo odstrániť položku. Tieto úpravy sa prejavia aj v e-shope a zákazník uvidí reálny prehľad svojich objednávok v zákazníckej zóne e-shopu.

Aplikovali sme to na tomto projekte

Čo o nás hovoria klienti

Máte záujem o spoluprácu?

Už s nami spolupracujete?

Office, Weby

Dominik Jusko

Aplikácie

Ivan Kseňák

E-shopy

Šimon Hudák