Ako naceňujeme projekty?

Fixná cena

Fixná cena

“Krabicové riešenie” akými sú v našom prípade štandardizované weby a internetové obchody  začíname spravidla fixnou cenou za kompletný projekt podľa vopred danej špecifikácie. V prípade, ak je potrebné vyvinúť špecifický modul, tak ten je osobitne účtovaný kontinuálnym vývojom.

 
Kontinuálny vývoj

Kontinuálny vývoj

Tento model najčastejšie kombinujeme so zakúpením hotových modulov (licencie) s vývojom podľa detailných špecifikácií agilnou metodikou SCRUM. V tomto modeli výsledky práce dodávame v menších častiach, pravidelne podľa dohodnutých intervalov a dohodnutom rozsahu podľa kapacity tímu.

Mesačný paušál

Mesačný paušál

Projekty a služby, ktoré si vyžadujú pravidelné práce a údržbu naceňujeme na mesačné paušály. Najčastejšie sa jedná o technický support, pravidelnú optimalizáciu (napr. formou A/B testov) a online marketingové služby ako sú správa PPC kampaní či SEO optimalizácia.


Financovanie

Vlastné zdroje

Vlastné zdroje

Najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom financovania sú pre vás určite vlastné zdroje alebo investor. V prípade komplexného projektu s jasne definovaným biznis plánom vieme pomôcť s nájdením vhodného investora či dotácie. Väčšinou je však podmienkou existencia beta verzie projektu, čo znamená investíciu zhruba 10-25% z očakávaných nákladov.

 
Štrukturálne fondy

Štrukturálne fondy a dotácie EÚ

Sme súčasťou galérie Vytvor.meNajzdlhavejšou, no niekedy veľmi výhodnou formou financovania vývoja softvéru je žiadosť o podporu z dotácie Európskej únie. V tejto oblasti máme pozitívne skúsenosti zo strany dodávateľa aj žiadateľa a vieme poskytnúť komplexnú prípravu projektu pre vytvorenie aplikácie (online služby, ecommerce, portál, mobilnej aplikácie a pod.) so špecifikáciou pre Verejné obstarávanie.

 
Partnerská spolupráca

Partnerská spolupráca

V prípade záujmu oboch strán s jasne definovaným biznis plánom sme otvorení spolupráci, pri ktorej sa spoločnosť WAME s.r.o. bude podieľať na dosiahnutí cieľa a vízie projektu za vopred dohodnutých podmienok. Touto formou vieme poskytnúť naše produkty, služby, projektový tím pre vývoj a online marketing, know-how z tvorby webových aplikácií a e-commerce projektov až po samotné komunitné a podnikateľské zázemie.

 

ZDARMA vám spracujeme
audit e-shopu !

Navrhneme vám najefektívnejšie
riešenie zvýšenia ziskov

+421 918 565 507 Chcem bezplatnú konzultáciu

WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek