Pre koho je určený?

Toto večerné neziskové podujatie patrí web developerom a ľuďom, ktorí sa zaujímajú predovšetkým o IT. Na tento event však prichádajú aj rečníci z oblasti online marketingu a manažmentu.

Ako to prebieha?

Toto podujatie sa organizuje v priateľskom a uvoľnenom prostredí podniku v historickom centre mesta, takže priestor na voľnú výmenu názorov a spoznanie nových ľudí je slobodný a otvorený. Toto podujatie sa koná pravidelne každé 2-3 mesiace.

Na Webelement sú zvyčajne pozvaní dvaja prednášajúci. Každý z nich má k dispozícií na prezentáciu a rozprávanie približne hodinu. Prednášajúcimi na poslednom stretnutí boli programátori, ktorí rozprávali o odborných témach z oblasti programovania webových aplikácii a ich testovania. Prvým bol absolvent Masarykovej univerzity momentálne pracujúci v Londýne, Marián Rusnák, ktorý hovoril o testovaní v JavaScripte a s druhou prednáškou o Reacte sa s nami podelil absolvent Technickej univerzity v Košiciach momentálne pracujúci pre firmu Oak's Lab, Juraj Čarnogurský.

Čo má z toho účastník?

Z týchto stretnutí si môžu účastníci odniesť zaujímavé poznatky z oblastí, ktoré ich zaujímajú alebo sa ich priamo týkajú.

Cieľom je vyhovieť požiadavkam poslucháčov, a preto poskytujeme možnosť vybrať si témy, ktoré by ste na nasledujúcom stretnutí chceli počuť.

Rozdávali sa aj vecné ceny :) Firma WAME sponzorovala tento večer darčekmi, ktoré sa losovaním rozdali medzi poslucháčov.

Aj keď ste ešte nikdy nenavštívili toto alebo podobné podujatie, budeme radi, ak si v tomto článku nájdete dôvod prečo k nám na ďalší Webelement zavítať. Nasledujúci pripravujeme na október 2018, kde sa znova určite spolu niečo nové naučíme.

Tak prečo to neskúsiť?